Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'de Görevine Son Verilen 3 Antrenör, Başkan Ali Koç'tan Randevu Talep Etti

Fenerbahçe'de Görevine Son Verilen 3 Antrenör, Başkan Ali Koç'tan Randevu Talep Etti

4 ay önce

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un "casusluk" suçlamasıyla işlerine son verdiği 3 antrenör, Ali Koç'tan görüşme talep etti.

Fenerbahçe, 5 Ekim'de alınan kararla Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar'ı kadro dışı bırakırken teknik heyetten Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı'yla yollarını ayırmıştı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçen günlerde yaptığı açıklamada söz konusu antrenörlerden birinin antrenman verilerini kulüp dışına sızdırdığını dile getirirken Beşiktaş maçı öncesinde soyunma odasında yere halı serildiğini ve antrenörlerden birinin "Beşiktaş bizi yenecek, hocanın cenazesini halıya saracağız" dediğini söylemişti. Fenerbahçe'de görevlerine son verilen Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

"HER ŞEYİ ANLATMAK İÇİN GÖRÜŞME TALEBİNDE BULUNDUK"

Sarı-lacivertli ekipten gönderilen antrenörler ortak yazılı açıklamalarında, "Biz bu hassas süreçte gereken her şeyi yüz yüze anlatmak ve tüm detaylarıyla neler yaşandığını ifade edebilmek için başkanımız Ali Koç ile görüşme talebinde bulunduk." ifadelerini kullandı.

Yaşanan durumla ilgili bugüne kadar hiçbir değerlendirmede bulunulmadığı vurgulanan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"Şunun bilinmesini isteriz ki iddialarla ilgili cevap veremeyeceğimiz hiçbir husus yoktur. Ancak öncelikle konuyu kamuoyu önüne getirmek yerine, sayın başkanımıza anlatmak istedik. Kendilerinin bize dönüşlerini bekliyoruz. Bu vesileyle belirtmek isteriz ki bugüne kadar yaptığımız her hangi bir açıklama olmamıştır. O yüzden tarafımızdan bir açıklama gelmedikçe, sürece zarar verecek tondaki haberlere ve değerlendirmelere itibar edilmemesini rica ederiz."


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı Optimar Araştırma, Türkiye Genelinde Yaptığı Seçim Anketinin Sonuçlarını Yayınladı

Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu