Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'de tercüman Deniz Sarıtaç ile yollar ayrıldı! İşte ayrılığın sebebi

Fenerbahçe'de tercüman Deniz Sarıtaç ile yollar ayrıldı! İşte ayrılığın sebebi

2 ay önce

Fenerbahçe'nin tercümanlarından Deniz Sarıtaç'ın görevine kulüp tarafından son verildi. Sarıtaç yaşanan ayrılığı sosyal medya hesabından duyurdu.

Fenerbahçe'nin tercümanlarından Deniz Sarıtaç'ın görevine kulüp tarafından son verildi.

Samet Güzel'in ardından tercümanlık görevine getirilen ve 5 dil bilen Deniz Sarıtaç 6 yıldır sarı lacivertli kulüpte görev yapıyordu.

Sarıtaç konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu;

"Bugün itibariyle Fenerbahçe Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor Kulübü Yönetim Kurulu'nun iradesiyle, kulüpteki görevim sona erdi. Henüz öğrenciyken stajyer olarak kapısından girdiğim Fenerbahçe'de, gurur dolu 6 yıl geçirdim."

"VİCDANIM RAHAT AYRILIYORUM"

"Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı tercümanlığı görevini yürüttüğüm süre zarfında her zaman elimden gelenin en iyisini yaptığıma inanıyorum. Bu konuda vicdanım çok rahat bir şekilde ayrılıyorum. Kimsenin adamı olmadan, doğru bildiğim şekilde çalıştığım yere hizmet gayretiyle işimi yaptığımı düşünüyorum.

Her zaman profesyonel kalmaya, kimseyi kırmamaya çalıştım. Mesleki anlamda aldığım her övgüyle gururlandım, daha da iyisini yapmaya odaklandım. Her yapıcı ve içten eleştiriyi de muhakkak dikkate aldım."

AZİZ YILDIRIM VE HASAN ÇETİNKAYA'YA TEŞEKKÜR

"Öncelikle bu kulüpte geçirdiğim sürede üzerimde çok emeği bulunan, işimle ilgili en büyük zorlukları yaşadığım günlerde, daha yolun başında bir gençken ve ne yapacağımı bilemezken, bana fazlasıyla değer verip, beni sahiplenip bu kulüpteki yolumun açık olmasını sağlayan, kariyerimin bu noktaya gelmesinde en büyük pay sahiplerinden biri olan Sn. Aziz Yıldırım'a, günlük rutinde bana yol gösteren, destek olan, her zaman en iyisi olabilmem için belki de bilmem gerekenden fazlasını öğreten Sn. Hasan Çetinkaya'ya teşekkür ederim.

İşim gereği birçok değerli teknik adam, çok sayıda yıldız futbolcu ve Fenerbahçe için gece gündüz emek veren kıymetli profesyoneller ile çalıştım. Her biriyle çok özel anılar biriktirdim, her birinden yeni bir şey öğrendim. Bu anlamda tüm hocalarıma, tüm futbolcu abi, kardeş ve dostlarıma, tüm profesyonellere ayrı ayrı teşekkür ederim."

TARAFTARA AYRI PARANTEZ

"Ve taraftar... Sosyal medyada, statta, sokakta yürürken kendimi değerli hissettirdiniz. Benim için en kıymetli olanı yaptınız, yan faktörlerle değil, mesleğimle övdünüz her zaman. Kafamdaki tek düşünce her zaman yaptığım işle bilinmekti, bana bunu en özel sevgi ve saygı sözcükleriyle gösterdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Birlikte 1 yıllık bir çalışma süresini geride bıraktığımız Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sn. Ali Koç'a ve yönetim kuruluna bundan sonraki dönemde kalpten başarılar diliyorum.

Hoşçakalın,

Deniz Sarıtaç"

Fenerbahçeli taraftarların bekleyişi hüsranla son buldu

Ali Koç'tan transfer ve UEFA açıklaması

Naim Süleymanoğlu'nun bu karesi yıllar sonra ortaya çıktı

Diagne, Suudi Arabistan'a değil İtalya'ya gitmek istiyor

Haber Yayın Tarihi: 03.07.2019 05:53 

YORUMLAR


Tekirdağ'da ikinci doğal gaz rezervi bulundu
Davutoğlu'ndan Erdoğan'a jet yanıt: Buradan meydan okuyorum Yeni partinin adı ve logosu ortaya çıktı: YAP