Fenerbahçe'de yeni teknik direktör kim olacak? Sürpriz gelişme - Son Dakika

Fenerbahçe'de yeni teknik direktör kim olacak? Sürpriz gelişme

10.04.2020 12:03
Fenerbahçe'de yeni teknik direktör kim olacak? Sürpriz gelişme, System.String[]

Muhabirimiz Süleyman Arat, Fenerbahçe'de futbol takımının başına geçecek teknik direktör, sporcularda yapılacak maaş indirimi ve olası transfer iddialarına yönelik son bilgileri paylaştı.

Muhabirimiz Süleyman Arat, Fenerbahçe'de futbol takımının başına geçecek teknik direktör, sporcularda yapılacak maaş indirimi ve olası transfer iddialarına yönelik son bilgileri paylaştı.

İşte Arat'ın sorularımıza verdiği yanıtlar:

Liglerin ertelenmesi ile Fenerbahçe'de sporcu maaşlarında indirip çalışması başladı mı?

Fenerbahçe'de yüzde 20 ile 25 arasında bir küçülme planlanıyor, sadece futbol ile değil basketbol ve diğer branşları da kapsıyor. Maaş indirimi konusunda futbolcularla bire bir görüşmelerin başladığı yönünde duyumlar var bu doğrultuda ilk fedayı Nabil Dirar'ın yaptığı ve maaşında ciddi bir indirimi kabul ettiği bunun diğer futbolculara yansıyacağı şeklinde bilgilere ulaştık.

Yeni teknik direktör konusunda son durum nedir?

Erol Bulut ismi çok fazla ön planda ancak Fenerbahçe'nin bütçesi küçüleceği için gençleştirme harekatına girebileceği ve bu doğrultuda Altınordu Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'nun olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Hüseyin hoca ile konuştum Fenerbahçe'ye gelme konusunda umutları var yine Yalçın Koşukavak ve Mustafa Kaplan isimleri var ama hangisinin gerçekleşeceği bilinmiyor.

Bunun dışında Lucescu, Daum, Laurent Blanc gibi isimler geçiyor ama şu an için akla en yatkın yapı Erol Bulut'un teknik direktör, Volkan Demirel, Mehmet Yozgatlı'nın antrenör, Emre Belözoğlu'nun ise sportif direktörlüğe geldiği yapı en mantıklı tez olarak öne çıkıyor.

Gökhan Gönül ve Caner Erkin'in Fenerbahçe dönme ihtimali var mı?

Böyle bir şeyin ihtimal dahilinde olduğunu düşünüyorum. En son gelinen noktada Caner Erkin'in Gökhan Gönül'e göre Fenerbahçe'ye daha yakın olduğu bilgisi var Caner'in Fenerbahçeli olduğunu herkes biliyor ancak menajerinin kulüple bir sorunun olduğunu ve o sorunu atlatırsa Caner'in önümüzdeki yıl Fenerbahçe forması giyeceğini duydum.

Fenerbahçe'de diğer sorunlu mevki sağ bek çünkü Isla'nın da Boca Juniors ile sözleşme imzaladığı yönünde ciddi duyumlar var ne derece doğru bilinmiyor tabii ama sadece Murat Sağlam ile olacak bir iş değil bu yüzden Fenerbahçe'nin bu bölgeyi Gökhan Gönül ile doldurabileceğini düşünüyorum, Gökhan'ın da gönlünde böyle bir aslan yatıyor olabilir.

'Obradovic'in yerine Zalgiris Kaunas'ın koçu Sarunas Jasikevicius…'

Obradovic sonrası anladığım kadarıyla Fenerbahçe'nin B planı hazır. Zalgiris Kaunas'ın koçu Sarunas Jasikevicius'un gelebileceği dillendiriliyor.

Fenerbahçe'de yeni teknik direktör kim olacak? Sürpriz gelişme

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Fenerbahçe'de yeni teknik direktör kim olacak? Sürpriz gelişme - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Son Dakika: Kemerköy Termik Santrali'ndeki alevler etkisini yitirdi! İlk incelemede ana ünitede hasar olmadığı tespit edildi 07:08 Son Dakika: Kemerköy Termik Santrali'ndeki alevler etkisini yitirdi! İlk incelemede ana ünitede hasar olmadığı tespit edildi Yangın bölgesindeki Şahan Gökbakar'dan provokatör uyarısı: Adamı gırtlaklıyordum 00:59 Yangın bölgesindeki Şahan Gökbakar'dan provokatör uyarısı: Adamı gırtlaklıyordum 7 kişinin katil zanlısı Mehmet Altun'un 6 günlük kaçış hikayesi! Bahçelerden elma çalıp, ağaç diplerinde uyumuş 00:16 7 kişinin katil zanlısı Mehmet Altun'un 6 günlük kaçış hikayesi! Bahçelerden elma çalıp, ağaç diplerinde uyumuş
Cristiano Ronaldo, Atalanta'ya transfer olan Merih Demiral'ın evine giderek milli futbolcumuza veda etti 22:12 Cristiano Ronaldo, Atalanta'ya transfer olan Merih Demiral'ın evine giderek milli futbolcumuza veda etti YAŞ kararlarının dikkat çeken isimleri! Orhan Gürdal tümgeneralliğe yükseltilen astsubay kökenli ilk isim oldu 20:32 YAŞ kararlarının dikkat çeken isimleri! Orhan Gürdal tümgeneralliğe yükseltilen astsubay kökenli ilk isim oldu Manavgat'taki yangının anne ve babasına kızan 12 yaşındaki çocuk tarafından çıkarıldığı ortaya çıktı 20:31 Manavgat'taki yangının anne ve babasına kızan 12 yaşındaki çocuk tarafından çıkarıldığı ortaya çıktı
Brezilya polisi Türk uçağında yüzlerce kilo uyuşturucu ele geçirdi! Pilotlar ve hostes gözaltında 19:27 Brezilya polisi Türk uçağında yüzlerce kilo uyuşturucu ele geçirdi! Pilotlar ve hostes gözaltında Düğünde atılan havai fişekler yangına sebep oldu! Alevler büyürken bile devam ettiler 18:16 Düğünde atılan havai fişekler yangına sebep oldu! Alevler büyürken bile devam ettiler
Advertisement