Fenerbahçe'den ayrılan Erol Bulut'un yeni adresi Yunanistan Ligi oluyor - Son Dakika

Fenerbahçe'den ayrılan Erol Bulut'un yeni adresi Yunanistan Ligi oluyor

17.04.2021 09:43

Yunanistan Ligi ekiplerinden AEK, Fenerbahçe ile yollarını ayıran Erol Bulut'la temasa geçti. Futbolculuk döneminde Yunanistan Ligi'nde çeşitli takımlarda top koşturan Erol Bulut'un, AEK'yı çalıştırmaya sıcak baktığı belirtildi. Bulut'un dışında birkaç isimle daha görüşme halinde olan AEK, kararını kısa süre içinde verecek.

Erol Bulut'un Fenerbahçe'den sonraki adresi Yunanistan oluyor. Komşu ülkenin bilindik ekiplerinden AEK, teknik direktör arayışları kapsamında Erol Bulut'u listenin öncelikli isimleri arasına aldı. Son olarak Fenerbahçe'yi çalıştıran ve ligin sonunu göremeyen genç teknik adam, Malatya ve Alanya'da yaptıklarıyla dikkati çekmişti. AEK, Bulut'u yükselişe çıkarabilecek hoca olduğuna inanıyor.

Fenerbahçe'den ayrılan Erol Bulut'un yeni adresi Yunanistan Ligi oluyor

ÜLKEYİ İYİ BİLİYOR

46 yaşındaki teknik adam, futbolculuk döneminde Yunanistan'da Panionios, Olympiakos, Volou, OFI Girit ve PAE Varia formaları da giydi. Bulut'un Yunanistan'daki futbolcuları tarama sistemi olduğu da biliniyor. Kısa süre içinde AEK ve Erol Bulut teması sonuç bulacak.

Fenerbahçe'den ayrılan Erol Bulut'un yeni adresi Yunanistan Ligi oluyor

Son Dakika Spor Fenerbahçe'den ayrılan Erol Bulut'un yeni adresi Yunanistan Ligi oluyor - Son Dakika Spor


YORUMLAR (10)
  • Berkay Görgüç: Keşke erol hoca kalsaydı deplasman maçlarını onun taktiğiyle kazanırdık emre drektörle de evimizdeki maçları kazanırdık böylelikle busene ve gelecek seneler şampiyon fenerbahçe olurdu. Cevap Yaz 1 7 Yayından Kaldır
  • Özgür Esen: Hocayı üç sene takımda tutsak bu yıl şampiyon olmasak da hem kendisi hem takım gelişecekti. Yine kalyap boz yine başa dön. Emre hoca olarak kalacaksa prolisansı halledip kalsın üç beş sene. Direktör olursa kim gelecek, yeni hocanın da başını yer Cevap Yaz 4 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor Ekranlarda büyük yıkım! 3 dizi art arda final yapıyor Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İsrail çağrısı: BM girişimlerini derhal başlat Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İsrail çağrısı: BM girişimlerini derhal başlat Şenol Güneş: Burak Yılmaz Beşiktaşlı Şenol Güneş: Burak Yılmaz Beşiktaşlı ABD ve İngiltere'den benzer Mescid-i Aksa açıklaması! İsrail'in akıttığı kanı görmeyip Filistin'i suçladılar ABD ve İngiltere'den benzer Mescid-i Aksa açıklaması! İsrail'in akıttığı kanı görmeyip Filistin'i suçladılar İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı İsrail'in saldırganlığının nedeni uzmanlar yorumladı: Netanyahu'nun oy kaygısı Uyuşturucu baronu Cemal Nayır hayatını kaybetti Uyuşturucu baronu Cemal Nayır hayatını kaybetti Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü Son Dakika: İsrail, hava saldırısıyla Gazze'yi hedef aldı: 9'u çocuk 20 ölü AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı! AK Parti'deyken Abdullah Gül'ü desteklediğini açıklayan Ali Babacan'ın, Erdoğan için de imza verdiği ortaya çıktı!
Advertisement