Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'den Cristian Ramirez Açıklaması: Gündemimizde Yok

Fenerbahçe'den Cristian Ramirez Açıklaması: Gündemimizde Yok

1 ay önce

Fenerbahçe, İstanbul'a gelen Cristian Ramirez için yaptığı açıklamada, "İlgili oyuncuya dair herhangi bir transfer planlamamız ve çalışmamız hiçbir zaman olmamıştır." denildi.

Krasnodar forması giyen ve Instagram hesabından yaptığı İstanbul paylaşımlarının ardından Fenerbahçe'ye geleceği iddia edilen Krasnodar'ın sol beki Cristian Ramírez için Fenerbahçe'den açıklama geldi.

İstanbul'a geldikten sonra şehri gezen 24 yaşındaki sol bekin Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli'nin bir görüşme yaptığı iddia edilmişti.

Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada Cristian Ramírez'in transfer gündeminde olmadığı bildirildi. İşte resmi sitede kullanılan ifadeler;

"CRISTIAN RAMİREZ GÜNDEMDE YOK"

"Son dönemde basında yer alan Cristian Ramirez'in kulübümüze transferiyle ilgili haberler doğru değildir. İlgili oyuncuya dair herhangi bir transfer planlamamız ve çalışmamız hiçbir zaman olmamıştır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.


YORUMLAR


Tayin Edilen Polis Memuru, Beylik Tabancasını Kafasına Dayayınca Emniyet Karıştı Kim Jong Un, Güney Kore Liderine Kilosu 4 Bin TL Olan Mantardan 2 Ton Hediye Etti

Goldman Sachs, Altın Fiyatı Tahminlerini Aşağı Yönlü Değiştirdi