Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'den Ersun Yanal İddialarına Yalanlama

Fenerbahçe'den Ersun Yanal İddialarına Yalanlama

11 gün önce

Fenerbahçe Kulübü, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Teknik Direktör Ersun Yanal ile yolların ayrılacağı iddialarını yalanladı.

Fenerbahçe Kulübü, Ersun Yanal ile yolların ayrılacağı iddialarını yalanladı. Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Son günlerde bazı basın yayın kuruluşlarında hocamız Ersun Yanal ile yollarımızın ayrılacağı yönünde birtakım iddialar, haberler yer almaktadır. Zor bir sene geçiren futbol takımımızın, hocamız Ersun Yanal göreve geldikten sonra artan performansı oyun içi istatistikleriyle sabittir.

"GELECEK SEZON DA TAKIMIN BAŞINDA"

Futbol takımımız bu sene ligi bitirebildiği en üst konumda bitirecek; gelecek sezon da hocamız Ersun Yanal önderliğindeki yapılanmasıyla zirve yürüyüşünü emin adımlarla gerçekleştirecektir. Bu tip hayal ürünü haberlere itibar edilmemesini kamuoyundan ve camiamızdan hassasiyetle rica ederiz" denildi.


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Belediye Başkanlarının Katıldığı Programda Erdoğan Sürprizi Trans Birey, Öpücük Attığı Adam Tarafından Darp Edildi