Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'den Kaya Çilingiroğlu'na sert cevap!

Fenerbahçe'den Kaya Çilingiroğlu'na sert cevap!

26 gün önce

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, TRT Spor ekranlarında, "Ersun Yanal'ın sevilmesine inanamıyorum. Hiçbir açıdan Fenerbahçe'ye yakıştıramadığım bir teknik direktör" yorumuna cevap verdi. Özsoy, "O yorumcunun dedikleri yenilir yutulur şeyler değildir. Yöneticilerinin de bir şey yapmaması düşündürücü." dedi.

Kaya Çilingiroğlu, TRT Spor , Son Dakika Spor Haberleri, Spor Son Dakika'>Spor'da yayınlanan Spor Hafta Sonu programında, "Şu Ersun Yanal seviliyor abi ya inanamıyorum falan yani. Hiçbir açıdan Fenerbahçe'ye yakıştıramadığım bir Teknik Direktör... Ne futbol olarak ne duruş olarak ne beyanları olarak. Sevilmesi bile kötü ya." ifadelerini kullanmıştı.

"YÖNETİCİLERİNİN BİR ŞEY YAPMAMASI DÜŞÜNDÜRÜCÜ"

Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy da Fenerbahçe- Ankaragücü maçından sonra Kaya Çilingiroğlu'nun bu açıklamalarına cevap verdi. Özsoy, "O yorumcunun dedikleri yenilir yutulur şeyler değildir. Yöneticilerinin de bir şey yapmaması düşündürücü" dedi.

Fenerbahçe'den Kaya Çilingiroğlu'na sert cevap!
Kaya Çilingiroğlu sosyal medyayı salladı! Canlı yayına alkollü çıktı iddiası

Haber Yayın Tarihi: 22.09.2019 02:35 

YORUMLAR


Şeyma Subaşı, amuda kalktığı pozuyla vücudunun güzelliğini gözler önüne serdi
Güzel oyuncu Seda Tosun, dekolteli ve mini etekli pozuyla adından söz ettirmeyi başardı Otomobilin çarptığı üniversiteli 2 kız öldü! Kazayı gören yardıma koştu