"Fenerbahçe... Gurur Verici..." - Son Dakika

"Fenerbahçe... Gurur Verici..."

02.01.2012 14:45

Almanlar'ın ünlü haber dergisi Bild'in Fenerbahçe'nin gündeminde olduğunu yazdığı, Gaziantepspor'un başarılı golcüsü Cenk Tosun, isminin Fenerbahçe'yle anılmasının gurur verici olduğunu, ancak transferinin Gaziantepspor'un uygun bulması durumunda gerçekleşebileceğini söyledi.

Almanlar'ın ünlü haber dergisi Bild'in Fenerbahçe'nin gündeminde olduğunu yazdığı, Gaziantepspor'un başarılı golcüsü Cenk Tosun, isminin Fenerbahçe'yle anılmasının gurur verici olduğunu, ancak transferinin Gaziantepspor'un uygun bulması durumunda gerçekleşebileceğini söyledi.

TRANSFERİM BAŞKANIMIZIN İZNİNE BAĞLI

Radyospor'un sorularını yanıtlayan Milli futbolcu, “Transferle ilgili haberleri ben de okuyorum. Şu anda bana iletilen somut bir teklif yok. Fenerbahçe gibi büyük takımlarla ismimin anılması gurur verici. Öncelikli olarak biz Gaziantepspor'u bu kötü dönemden çıkartmak istiyoruz. İki buçuk yıllık bir kontratım var. Ama elbette ki başkanımızın uygun bulması durumunda, kulübüme de para kazandırarak büyük kulüplere gitmek istiyorum” dedi.

EĞER TRANSFER OLACAKSAM, KULÜBÜME PARA KAZANDIRARAK GİTMEK İSTERİM

Gaziantepspor'u alt sıralardan kurtarıp, layık olduğu yerlere getirmenin öncelikli hedefi olduğunu dile getiren genç futbolcu, “Benim prensibim, kulübüm git demediği sürece, kalıp elimden gelenin en iyisini yapmaktır. Transferimle ilgili kararı kulübümüz, başkanımız verecektir. Başkanla görüşmeler oldu mu, olmadı mı; bunu bilmiyorum” diye konuştu.

ABDULLAH AVCI YÖNETİMİNDE MİLLİ TAKIMDA DAHA ÇOK YER ALACAĞIMA İNANIYORUM

Abdullah Avcı'nın genç kuşak futbolcular için büyük bir şans olduğunu belirten Cenk Tosun, “Abdullah Avcı, kendisini kanıtlamış bir futbolcu. Genç futbolcular için büyük bir kazanç, kendisi genç ve yetenekli oyuncuları çok seviyor. Tabii ki onun sayesinde pek çok yetenekli oyuncu keşfediliyor. Bundan böyle şansımızın daha çok olduğunu düşünüyorum. Hiddink döneminde 5 kez A Milli Takım'a çağrıldım, ancak maalesef forma şansı bulamadım. En büyük hedeflerimden bir tanesi Türk Milli Takımı'nın formasını giymek. Abdullah Avcı yönetiminde bunu da gerçekleştireceğimi düşünüyorum” dedi.

 Fenerbahçe... Gurur Verici...
 Fenerbahçe... Gurur Verici...

Kaynak: Sporx.com

Son Dakika Spor 'Fenerbahçe... Gurur Verici...' - Son Dakika Spor


YORUMLAR
500

Son Dakika

Meteoroloji 23:50 Meteoroloji "Çok tedbirli olun" diyerek uyardı! Bugün için 11 ilde turuncu ve sarı kodlu alarm verildi Sergen Yalçın, A Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz'un sözlerine ateş püskürdü: Kıvırtmasın 23:46 Sergen Yalçın, A Milli Takım Teknik Direktörü Kuntz'un sözlerine ateş püskürdü: Kıvırtmasın DEVA'ya en çok oy hangi partiden geldi? Babacan ellerindeki son anketin rakamlarını verdi 23:16 DEVA'ya en çok oy hangi partiden geldi? Babacan ellerindeki son anketin rakamlarını verdi
Oto tamircisi önce eşini, sonra kendisini silahla vurarak intihar etti 22:08 Oto tamircisi önce eşini, sonra kendisini silahla vurarak intihar etti Son Dakika! BM Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya göç resti: Tahammülümüz kalmadı 21:38 Son Dakika! BM Genel Kurulu'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya göç resti: Tahammülümüz kalmadı Aleyna Tilki'nin sevgili paylaşımı ezber bozdu: Bu çağın tabularını kabul etmiyorum 19:40 Aleyna Tilki'nin sevgili paylaşımı ezber bozdu: Bu çağın tabularını kabul etmiyorum
Son Dakika! Biden, bu sözleriyle İsrail'i kızdıracak: İsrail-Filistin sorununda en iyisi iki devletli çözüm 17:45 Son Dakika! Biden, bu sözleriyle İsrail'i kızdıracak: İsrail-Filistin sorununda en iyisi iki devletli çözüm 12 yaşındaki çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunmuş! 77 yaşındaki şahıs tutuklandı 17:03 12 yaşındaki çocuğa 3 yıl boyunca cinsel istismarda bulunmuş! 77 yaşındaki şahıs tutuklandı
Advertisement