Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe ile Galatasaray Arasında Gerilim Tırmanıyor

Fenerbahçe ile Galatasaray Arasında Gerilim Tırmanıyor

4 yıl önce

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli, sosyal medya üzerinden Galatasaray'ın hakemlerle ilgili açıklamasına göndermede bulundu.

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli, sosyal medya üzerinden  Galatasaray'ın hakemlerle ilgili açıklamasına göndermede bulundu.

GALATASARAY, HAKEMLERE GÖNDERMEDE BULUNMUŞTU

Spor Toto Süper Lig'de haftalar ilerledikçe şampiyonluğun en önemli iki adayı olan  Fenerbahçe ve  Galatasaray arasındaki gerilim artmaya devam ediyor. Dün akşam oynanan ve  Fenerbahçe'nin 2-1'lik üstünlüğü ile sonuçlanan  Kasımpaşa maçının ardından sarı-kırmızılı yönetim, resmi internet sitesi üzerinden şok bir yazılı açıklama yaparak, hakemlere imalı bir göndermede bulunmuştu.

ÖMER TEMELLİ CEVAP VERDİ

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Temelli de,  Twitter'da bir taraftarla bu konu hakkında yaptığı sohbet sırasında  Galatasaray'ın açıklamasını yorumladı. Temelli, taraftarın söz konusu açıklama ile ilgili sorusuna, "Yarınki maçlarını garantiye alıyorlar" şeklinde cevap verdi.

Öte yandan sarı-kırmızılı takım, bu akşam saat 20.00'de deplasmanda  Medical Park Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek.



Hükümet, 2018 Bütçesinde Vatandaşa Hizmete Odaklandı Seda Akgül, Tepki Gelince Paylaştığı Fotoğrafları Kaldırıyor
Davutoğlu'nun Kerkük Açıklamasına Bahçeli'den Sert Tepki: Gafillik ve Garabettir