Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe Kadro Denemesinde Avrupa'da Zirvede

Fenerbahçe Kadro Denemesinde Avrupa'da Zirvede

24 gün önce

Çıktığı 8 resmi maçta onbirinde tam 24 farklı oyuncuyu kullanan Fenerbahçe, bu dalda Süper Lig ve Avrupa'nın beş büyük liginde zirveye yerleşti.

Fenerbahçe, şu ana kadar oynadığı 8 resmi macın 5'ini kaybederek sezona cok kötü bir başlangıç yaparken, aynı zamanda kadro istikrarını da bir türlü yakalayamadı. Opta'nın verilerine göre geçtiğimiz sezon 11'inde 23 oyuncunun oynadığı Fenerbahçe. bu sezon ise şimdiden 24 oyuncuyu 11'de denedi ve bu dalda Süper Lig'in zirvesine çıktı.

FENERBAHÇE'Yİ MANCHESTER UNİTED VE PSG TAKİP EDİYOR

Fenerbahçe'yi ise 2 puanla ligin dibinde yer alan ve 20 farklı oyuncuyu 11'de kullanan Akhisarspor takip ediyor, sarı-lacivertliler ayrıca Süper Lig ve Avrupa'nın beş büyük liginde de 11'inde en fazla oyuncu deneyen takım oldu. Fenerbahçe'yi 21 oyuncuyla Manchester United ve Paris Saint-Germain, 20 oyuncuyla ise Monaco ve Atalanta izliyor.

Kaynak: Skorer


YORUMLAR


Tacizle Suçlanan Arda Turan: Berkay ve Eşine Türkiye Cumhuriyeti'nde Görülmemiş Büyüklükte Dava Açacağım Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

Ölmeden Önce Verdiği İsim, Katili Ortaya Çıkardı