Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Jozef Venglos hayatını kaybetti - Son Dakika

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Jozef Venglos hayatını kaybetti

27.01.2021 10:27

Fenerbahçe'nin 1991-1993 yılları arasında teknik direktörlüğünü yapan Slovak futbol adamı Jozef Venglos 84 yaşında hayatını kaybetti.

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörlerinden Jozef Venglos hayatını kaybetti.

84 yaşındaki futbol adamı teknik direktörlük kariyerinde Kosice, Slovan Bratislava, Sporting Lizbon, Çekoloslovakya Milli Takımı ve Aston Villa'da görev yaptıktan sonra Fenerbahçe'de görev yapmıştı.

YÜKSEK LİYAKAT NİŞANLARI ALMIŞTI

Celtic ve Aston Villa'da görev yaptığı dönemde Dr. Joe ve "Centilmen" lakaplarını alan Venglos, UEFA ve FIFA'dan yüksek liyakat nişanları almıştı.

Venglos son teknik adamlık görevini ise Japonya'nın JEF United takımında 2002 yılında yapmıştı.

Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Jozef Venglos hayatını kaybetti

Son Dakika Spor Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü Jozef Venglos hayatını kaybetti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Dünyanın en zengin insanlarından Bill Gates: Bitcoin madenciliği iklime zarar veriyor Sarıyer'de define avına çıkan şahıslar kazdıkları metrelerce derinlikteki iki çukurda suçüstü yakalandı Putin, darbe girişimi sonrası Ermenistan Başbakanı Paşinyan ile görüştü Terhisini alan asker, memleketine dönüş yolunda geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti İbo Show'un konukları belli oldu! Eğlence dolu bir gece seyircileri bekliyor Güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar'dan Ermenistan'daki krizi özetleyen cümle: Buna Azerbaycanlı masumlarının laneti de diyebiliriz Malaga, Nordin Amrabat transferindeki anlaşmaya uymadığı gerekçesiyle Galatasaray'a 500 bin euro ödeyecek Gardiyanlar, mahkumu döverek öldürdü! İnsanlıktan utandıran anların görüntüsü ortaya çıktı