Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'nin Eski Yıldızı Gökhan Ünal: Aziz Yıldırım Başkan Olsaydı Takım Bu Kadar Kötü Olmazdı

Fenerbahçe'nin Eski Yıldızı Gökhan Ünal: Aziz Yıldırım Başkan Olsaydı Takım Bu Kadar Kötü Olmazdı

30 gün önce

Geçtiğimiz sezon futbolu bırakan Gökhan Ünal, "Aziz Yıldırım hayatını Fenerbahçe'ye adamış bir insan, şu anda olsaydı takım bu kadar kötü olmazdı." dedi.

Son olarak Van Büyükşehir Belediye formasını terleten ve geçtiğimiz sezon futbolu bırakan Gökhan Ünal, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"GÜİZA BUGÜN OLSA DAHA ÇOK GOL ATARDI"

Ünal, "Fenerbahçe takımına baktığınızda açıkçası forma giyen oyuncuların Fenerbahçe kalitesinde olduğunu düşünmüyorum. Benim dönemime baktığınızda çok kaliteli bir kadro vardı; Alex'i söylemeye gerek bile yokç O dönem gol atmakta zorlanan Güiza, bugün olsa eminim Fenerbahçe çok daha fazla gol atardı." dedi.

"AZİZ YILDIRIM'IN AYRILIŞI ÇOK GÜZEL OLMADI"

Ünal, "Aziz Yıldırım ile 2 yıl birlikte çalışma fırsatı buldum. Karakter olarak, insan olarak kendisini çok seviyorum. Hayatını Fenerbahçe'ye adamış bir insan. Ayrılışı çok güzel olmadı, daha güzel bir şekilde veda edebilirdi diye düşünüyorum. Belki Ali Koç başkan ile birlikte şuanda olsaydı takım bu kadar kötü olmayabilirdi." diye konuştu.

(Totemle)

Haber Yayın Tarihi : 20.03.2019 08:35 

YORUMLAR


Fatih Portakal, Montaj Mazbatayla Ekrem İmamoğlu Haberini Sundu Ekrem İmamoğlu, Erdoğan'ın Twitter Paylaşımlarını Beğendi İmamoğlu, İBB Çalışanlarına Seslendi: Maaşı Alıp Hizmet Etmeyen Varsa İstifa Etsin