Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe, Robin van Persie'nin Menajerini İstanbul'a Çağırdı

Fenerbahçe, Robin van Persie'nin Menajerini İstanbul'a Çağırdı

12 gün önce

Fenerbahçe, Robin van Persie'nin problem çıkaran tutumunu değiştirmemesi halinde sezon ortasında sözleşmesinin feshedileceğini İstanbul'a çağırdığı menajerine bildirecek.

Fenerbahçe'de  Van Persie problemi ve belirsizliği devam ediyor. Omuzundan sakat olmasına rağmen  Hollanda Milli Takımı'na gidip maçta oynayan ve oynadığı maçta da bu kez dizinden ciddi şekilde sakatlanan  Van Persie, formsuzluğunun yanında sorumsuz davranışlarıyla da yönetimin sabrını taşırmış durumda.

KEES VOS'A AÇIKÇA ANLATILACAK

Fenerbahçe yönetiminin RVP'nin menajeri Kees Vos'u  İstanbul'a çağırdığı ve kendisiyle yıldız futbolcunun geleceği hakkında konuşulacağı bildirildi. Yönetim menajer Vos'a rahatsızlıklarını dile getirecek.

YA DÜZELECEK YA GİDECEK...

Yönetim  Van Persie'nin takıma olan faydasının mümkün olan en üst seviyeye çıkmasını istiyor. Eğer durum değişmezse  Fenerbahçe, kulüp bulamamış olmasına rağmen RVP'nin sözleşmesini feshedecek.

RVP'NİN YERİNE ELJİF GELECEK!

RvP'nin sözleşmesi feshedildiğinde de ocak ayından itibaren takıma katılma şansı olan Eljif Elmas'ın lisansı 15. yabancı olarak çıkartılacak. Dizindeki sakatlık süren  Robin Van Persie 2 hafta sonra takımla çalışacak.

(Takvim)


Kuzey Irak Referandumdan Dakika Dakika Gelişmeler! Son Darbeyi Suriye Vurdu Irak Meclisi Kerkük'e Askeri Güç Gönderme Kararı Aldı
Tuzhurmatu'da Türkmenlerle Peşmerge Arasında Çatışma! 2 Peşmerge Öldü