Fenerbahçe sosyal medya hesabının Luiz Gustavo paylaşımı binlerce beğeni aldı - Son Dakika

Fenerbahçe sosyal medya hesabının Luiz Gustavo paylaşımı binlerce beğeni aldı

01.03.2021 15:11

Fenerbahçe'de yokluğu en fazla hissedilen isimlerin başında gelen Luiz Gustavo'dan müjdeli haber geldi. Sakatlığı geçen tecrübeli futbolcu sarı-lacivertli takımın bugün yaptığı antrenmanda yer aldı. Fenerbahçe sosyal medya hesabı da Gustavo'nun antrenmandan görüntüsünü "Admin Gustavo paylaş!" notuyla paylaştı.

Fenerbahçe, Trabzonspor maçı sonrası Antalyaspor ile yapacağı maçın hazırlıklarına ara vermeden başladı. Sarı-lacivertli taraftarların sevgilisi ve takım için çok kritik bir öneme sahip olan Luiz Gustavo, sakatlığının ardından takımla antrenmanlara başladı.

FENERBAHÇE TWITTER HESABI PAYLAŞTI

Fenerbahçe, Twitter hesabından Gustavo'nun antrenmanda olduğunu duyururken ''Admin Gustavo paylaş!'' sözlerini kullandı. Kısa süre içinde paylaşım sarı-lacivertli taraftarlar tarafından 65 binden fazla kez beğenildi.

Fenerbahçe sosyal medya hesabının Luiz Gustavo paylaşımı binlerce beğeni aldı
Fenerbahçe sosyal medya hesabının Luiz Gustavo paylaşımı binlerce beğeni aldı

Son Dakika Spor Fenerbahçe sosyal medya hesabının Luiz Gustavo paylaşımı binlerce beğeni aldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel'in daveti hayranlarını heyecanlandırdı Kerem Bürsin'den ayrı kalamayan Hande Erçel'in daveti hayranlarını heyecanlandırdı Müge Anlı'nın programında aranıyordu! Kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Müge Anlı'nın programında aranıyordu! Kayıp sağlık çalışanı arkadaşının evinde ölü bulundu Ramazan ayı tedbirlerinin görüşüleceği kritik Kabine toplantısı başladı Ramazan ayı tedbirlerinin görüşüleceği kritik Kabine toplantısı başladı Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: Üsse yaklaşmakta olan balon vurularak imha edildi Milli Savunma Bakanlığı duyurdu: Üsse yaklaşmakta olan balon vurularak imha edildi Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Başvurular için yarın son gün! Üniversitelilere 2.500, doktora öğrencilerine 7.500 lira destek Çatıya çıkan yaşlı kadın polisi harekete geçirdi! Altından intihar değil hastalık çıktı Çatıya çıkan yaşlı kadın polisi harekete geçirdi! Altından intihar değil hastalık çıktı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı İşte Benim Stilim yarışmacısı Zeynep Öztürk'e, sıpa saldırdı Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı Ülkeyi karıştıran çıplak fotoğraf olayında yeni perde! 23 yaşındaki modelin videosu ortaya çıktı