Fenerbahçe taraftarından Cavani'ye çağrı: Fenerbahçe'ye gel - Son Dakika

Fenerbahçe taraftarından Cavani'ye çağrı: Fenerbahçe'ye gel

28.09.2020 22:37

Kadrosuna yıldız bir forvet katmayı planlayan Fenerbahçe'de taraftarlar, Uruguaylı golcü Edinson Cavani'nin sosyal medya hesabındaki son paylaşımının altına "Come to Fenerbahçe" (Fenerbahçe'ye gel) paylaşımında bulundu.

Samatta transferi sonrası kadrosuna bir forvet daha dahil etmeyi hedefleyen Fenerbahçe'de taraftarlar, Uruguaylı dünyaca ünlü golcü Edinson Cavani için harekete geçti.

Uruguaylı golcünün son Instagram paylaşımının altına gelen yorumlarda birçok sarı-lacivertli taraftarın "Come to Fenerbahçe" (Fenerbahçe'ye gel) yazdığı görülüyor.

Fenerbahçe taraftarından Cavani'ye çağrı: Fenerbahçe'ye gel

HEM AVRUPA'DAN HEM DE GÜNEY AMERİKA'DAN TALİPLER VAR

Paylaşımında eşinin doğum gününü kutlayan 33 yaşındaki golcünün adı Avrupa'daki kulüplerin yanı sıra, arasında Gremio'nun da olduğu Güney Amerika kulüpleriyle de anılıyor.

Fenerbahçe taraftarından Cavani'ye çağrı: Fenerbahçe'ye gel

Son Dakika Spor Fenerbahçe taraftarından Cavani'ye çağrı: Fenerbahçe'ye gel - Son Dakika Spor

YORUMLAR (20)
  • Oğuz: Fenerbahçe taraftarı kulüp yönetimi yanlış yönlendiriyor. Sosyal medya üzerinden baskı kurarak sağlıklı transfer yapmasına müsaade etmiyor. Bu yıl ki kadronun bir sonraki sezon devam etmesi mümkün değil. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Mikel Arteta, Mesut Özil'i Premier Lig kadrosunun dışında bıraktı TBMM Başkanı Şentop Ermenistan'ın ambargo söylemini değerlendirdi: Fıkra olarak anlatılacak bir şeydir Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı