Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe ve Beşiktaş Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna Sevk Edildi

Fenerbahçe ve Beşiktaş Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna Sevk Edildi

3 ay önce

Fenerbahçe, "çirkin ve kötü tezahürat ve saha olayları" , Beşiktaş ise "saha olayları ve merdiven boşluklarının boş bırakılmaması" nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kuruluna sevk edildi.

Fenerbahçe ve Beşiktaş Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk edildi. TFF'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

FENERBAHÇE

"FENERBAHÇE A.Ş. Kulübü'nün 24.09.2018 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

BEŞİKTAŞ

BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün 24.09.2018 tarihinde oynanan FENERBAHÇE A.Ş.-BEŞİKTAŞ A.Ş. Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca, "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca ve "merdiven boşluklarının boş bırakılmaması" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 49. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir."


YORUMLAR


Ünlü Şarkıcı Sıla, Ödül Töreninde Kıyafetinin Azizliğine Uğradı Acun Ilıcalı, Ünlü Oyuncu Serenay Sarıkaya'dan Gözlerini Alamadı!

Son Dakika! Çanakkale'nin Biga İlçesinde, İşçileri Taşıyan Minibüs ile TIR Çarpıştı