Son Dakika Haberleri: Galatasaray, Emre Mor İçin 8+2 Milyon Değerinde Teklif Yaptı

Galatasaray, Emre Mor İçin 8+2 Milyon Değerinde Teklif Yaptı

3 ay önce

Galatasaray, Fenerbahçe'nin uzun zamandır kadrosuna katmak istediği milli futbolcu Emre Mor için Borussia Dortmund'a 8+2 milyon Euro teklif etti.

Barcelona'da forma giyen eski oyuncusu  Arda Turan için girişimlerde bulunan sarı-kırmızılı ekip, oradan cevap beklerken boş durmadı; Emre Mor'u da listesine dahil etti.  Fenerbahçe ve İnter'in kiralama teklifi yaptığı Emre için  Dortmund'un kapısı satın alma teklifi ile çalındı.

DORTMUND FİKİR DEĞİŞTİRDİ

Alman ekibine 8+2 milyon Euro teklif edildi. Alman ekibine,  F.Bahçe'nin UEFA ile anlaşması da hatırlatıldı. Ezeli rakiplerinin gelecek sezon için önerdikleri 2 milyon Euro'yu ödemelerinin zor olduğu hatırlatıldı. Emre'yi satmaya sıcak bakmasa da  Dortmund'un,  Galatasaray'ın teklifi karşısında fikir değiştirme aşamasına geldiği iddia edildi.

İNTER PES ETTİ

Galatasaray, Emre Mor için girişim başlatırken İnter, yıldız oyuncudan vazgeçme aşamasına geldi.  İtalya'da yayınlanan  La Gazzetta dello Sport, Emre Mor transferinin çıkmaza girdiğini oyuncunun ve menajerinin isteklerinin İnter'in sabrını zorladığını yazdı. Haberde, İnter'in  Dortmund'la anlaşmasına rağmen oyuncu ve menajeriyle bir türlü ortak noktaya gelemediğini yazdı.

Fotomaç)

Kaynak: Sporvadisi.com


Hükümet, 2018 Bütçesinde Vatandaşa Hizmete Odaklandı Muğla'daki Terör Operasyonundan Kaçan Terörist, İmaj Değiştirmiş Halde Yakalandı
Davutoğlu'nun Kerkük Açıklamasına Bahçeli'den Sert Tepki: Gafillik ve Garabettir