Son Dakika Haberleri: Fenerbahçe'yi Bekleyen Avrupa'dan Men Tehlikesi

Fenerbahçe'yi Bekleyen Avrupa'dan Men Tehlikesi

2 ay önce

Fenerbahçe'nin mali şartları düzeltmek ve yeni sezon öncesi transfer için kaynak yaratma amacıyla başlattığı Fener Ol'dan ciddi bir miktar elde ettiği fakat toplanan paranın 60 milyon Euro hedefinden bir hayli uzak olduğu iddia edildi.

'Fener Ol'da toplanan paranın Mayıs ayı sonunda hedeflenen 60 milyon Euro civarında olamayacağını belirtildi. " Fenerbahçe'yi çok zor bir yıl beklediği" iddia edildi.

"60 MİLYON EURO ZARAR BU AY SONUNA KADAR KARŞILANAMAZ"

Akşam'da yer alan iddiaya göre; "Tüm takımların olduğu gibi Fenerbahçe de mali açıdan çok zor durumda. Hedeflenen 60 milyon Euro Mayıs ayı sonuna kadar bulunamayacak görünüyor. UEFA ile yapılan anlaşma gereği bir men cezası gelebilir." ifadelerini kullandı. Fenerbahçe'nin men cezası ile karşı karşıya olduğunu belirterek "Şu ana kadar ciddi bir para toplandı fakat bu ay sonuna kadar 60 milyon euro zarar karşılanamaz.

Muhtemel bir ceza kapıda. Fenerbahçe'nin Avrupa kupalarına katılması şart ve bunun için de en yakın hedef Galatasaray'ın Türkiye Kupası şampiyonluğu sonrası 5'incilik hedefi. Fakat bu da çok kolay görünmüyor" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'yi Bekleyen Avrupa'dan Men Tehlikesi
Haber Yayın Tarihi : 08.05.2019 09:43 

YORUMLAR


İki pazarcıyı vuran emekli polisin ifadesi ortaya çıktı: Şarjör doluydu sadece 5'ini kullandım Dünyanın en ilginç mesleklerinden birini Erzurum'da yapıyor Tunceli'de ters laleler jandarma korumasında