Son Dakika Haberleri: Fenerbahçeli Yıldız Futbolcu Giuliano, 69 Milyona Transfer Oldu

Fenerbahçeli Yıldız Futbolcu Giuliano, 69 Milyona Transfer Oldu

7 ay önce

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, dün akşam Giuliano'nun takımdan ayrılacağını söylemişti. Yıldız isim 69 Milyon TL'ye AL Nassr takımına gidecek.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, dün oynanan Yeni Malatyaspor karşılaşmasından sonra yaptığı açıklamada Giuliano'nun başka bir takımla anlaştığını söylemişti.

Malatya maçında kulübede olan Giuliano, Al Nassr'la el sıkıştı. Öte yandan Milliyet'in haberine göre bu transfer 10 milyon euroya (69 Milyon TL) gerçekleşecek.

ARTIK ARAMIZDA OLMAYACAK

Cocu'nun Malatya maçı sonrası yaptığı açıklamada, "Yakında başka bir kulübe imza atacak. Giuliano başka bir takımla anlaştı, artık aramızda olmayacak." diye konuştu.

"ONUNLA ÇALIŞMAKTAN KEYİF ALDIM"

Cocu, Giuliano'nun sistemine uygun olmadığı ve kadroda düşünülmediği yönündeki iddiaların hatırlatılması üzerine, şöyle konuştu:

"Onunla çalışmaktan keyif aldım. Zeki bir oyuncu, o yüzden bir çok maçta da onu kullandım. Bu hikaye nereden geliyor bilmiyorum ama kulübün durumunu da anlıyorum."

GİDECEĞİNDEN DOLAYI ÜZGÜNÜM

Sözlerine devam eden Cocu, Giuliano ile çalışamayacak olmaktan dolayı üzgün olduğunu ifade etti.


YORUMLAR


Nasıl Yapıldığını Sadece İki Kişi Biliyor! Günde Bin Tane Üretilip Türkiye'nin Dört Bir Yanına Satılıyor Çanakkale'ye Bağlı Tevfikiye Köyü, Arkeo-Köye Dönüştürüldü

Üretici ve Yatırımcıya 1,5 Milyar Liralık Hibe Paketi