Fenerbahçelilerden Kaymakam Çay'a Ziyerat - Son Dakika

Fenerbahçelilerden Kaymakam Çay'a Ziyerat

17.04.2015 10:39
Fenerbahçelilerden Kaymakam Çay'a Ziyerat, System.String[]

Fenerbahçe Spor Kulübü Ereğli Şubesi yönetimi, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay'ı ziyaret etti.

Fenerbahçe Spor Kulübü Ereğli Şubesi yönetimi, Ereğli Kaymakamı İbrahim Çay'ı ziyaret etti.

Şube Başkanı Halil Uzun, ziyarette yaptığı konuşmada, Fenerbahçe Spor Kulübünün ilçede bir şubesi olmasından mutluluk duyduklarını belirtti.

Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım'ın temsilci üye sayının 200 olması durumunda Ereğli'de spor tesisi yapmak için söz verdiğini hatırlatan Uzun, şöyle konuştu:

"Şuan yolu yarıladık ve 100 temsilci üye sayısına ulaştık. Fenerbahçe Spor Kulübü adına Ereğli'de bir spor tesisinin yapılması bölgemiz için son derece önemli bir gelişmedir. Başkan Aziz Yıldırım'ın verdiği sözde yüzme havuzu, tenis kortu, futbol sahası gibi bir kaç sosyal tesis olacak. Seçim yoğunluğumuzu bitirdik hedef 1 milyon üye kapsamında çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Çay ise konuşmasında ilçeye spor tesisi kazandırılması konusunda üzerine düşen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Fenerbahçelilerden Kaymakam Çay'a Ziyerat - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bindiği otobüsün önüne geçen vatandaşlar, Sıddık Erikli isimli kişiyi şikayet etti DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan: HDP'den bir randevu talebi gelmedi, gelirse görüşürüz bunda bir şey yok 40 saniye süren hortum, araba ve kameriyeyi de peşine takıp ortalığı savaş alanına çevirdi AK Partili Ünal: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oyu yüzde 52'nin altına, AK Partinin oyu ise yüzde 40'ın altına düşmedi Anne ve babasını siyanürlü şerbet içirip öldüren gence 2 kez müebbet ve 10 yıl 10 ay hapis Sürekli ağaçlarını kesen şahsı, bahçesine kurduğu 17 bin liralık fotokapanla yakaladı Türkiye'nin en büyük çetesi "Büyü Bozan" operasyonuyla çökertildi! Polis 6 ay boyunca balıkçı kılığında takip etti Sivaslı işadamı memleketine Türkiye'nin en büyük meyve bahçesini kuruyor