Son Dakika Haberleri: Fenomen dizi Avlu yeni sezonda Netflix'te yayınlanacak

Fenomen dizi Avlu yeni sezonda Netflix'te yayınlanacak

7 gün önce

44'üncü bölümle sezon finali yapan fenomen dizi Avlu'nun yeni sezonda yayınlanacağı platform belli oldu. Sevilen dizi, Netflix'te izleyicisiyle buluşacak.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren beğenileri toplayan ve sürekli kadınların dayanışmasını da gösteren sosyal içerikli mesajlar veren Avlu dizisi geçtiğimiz hafta Star TV ekranlarında sezon finali yapmıştı. Yeni sezonu için nerede yayınlanacağı merak konusu olan dizinin yeni adresi belli oldu.

NETFLİX'TE YAYINLANACAK

Kadın hapishanesinde geçen ve şiddet sahneleri gerekçe gösterilerek zaman zaman RTÜK ile karşı karşıya gelen dizinin yeni kanalı Netflix ekranı oldu. Bir değişiklik olmazsa Avlu dizisi artık sadece Netflix'te yayınlanacak.

"NETFLİX TARİHİNDE BİR İLK"

Dizinin sevilen başrolü Demet Evgar yeni anlaşmayı, "Avlu yeni sezonda Netflix'te olacak: Dizimiz Netflix Original'a satıldı. Netflix tarihinde bir ilk… Baştan itibaren yapımında bulunmadığı bir işi Netflix Original olarak almıyor, Netflix olarak alıyor. Çok gurur duyuyorum!" şeklinde duyurdu.

Fenomen dizi Avlu yeni sezonda Netflix'te yayınlanacak
Haber Yayın Tarihi : 12.06.2019 05:39 

YORUMLAR


İçişleri Bakanı Soylu: 6 aya kadar Arapça tabelaların tamamını değiştireceğiz Netflix aylık abonelik ücretlerine zam geldi! İşte yeni fiyatlar Demet Akalın'dan, "Demet Şener'i affet" yorumuna imalı cevap Bomba iddia: Özcan Deniz ve Feyza Aktan boşanıyor