Fenomen Hanife Gürdal, dudak dolgusu yaptırdı - Son Dakika

Fenomen Hanife Gürdal, dudak dolgusu yaptırdı

19.08.2020 19:45

Evlilik programıyla üne kavuşan eski gelin adayı Hanife Gürdal yaptırdığı dudak dolgusuyla sosyal medyayı salladı. Fenomenin dolguları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Eski gelin adayı şimdinin fenomeni Hanife Gürdal, yaptırdığı dudak dolgusuyla sosyal medyada gündem oldu. Hanife'nin dudak dolgusuyla paylaşım yapmasından sonra takipçilerinden "doğallığını kaybetme" uyarıları geldi.

Zuhal Topal'la programında evlenmek için taliplerini bekleyen Hanife o yıllarda televizyon ekranlarına başörtülü görüntüsüyle çıkıyordu. Evlilik programlarının yayından kaldırılmasından sonra Hanife sosyal medyadan popülerliğini korumaya devam etti. Başörtüsü çıkarttığı için günlerce konuşulan Hanife, evlilik haberinin sonrasında sosyal medya paylaşımlarının sayısını arttırdı.

HAMİLE OLMADIĞINI AÇIKLAMIŞTI

Fotoğrafçı sevgilisi Kemal Ayvaz'la ani bir şekilde evlenen Hanife Gürdal için kısa süre sonra hamilelik iddiaları ortaya atıldı. Gürdal hamilelik iddialarının sonra ise sosyal medya hesabının açıklama kısmına "Merhabalar ben hamile değilim! Kilo aldım ama hamile değilim! Teşekkürler" notunu ekledi.

Trabzon'da düğün yapan Hanife Gürdal son günlerde ise yaptırdığı dudak dolgusuyla sosyal medyada olay yarattı. Hanife'nin dudak dolgusuyla paylaşım yapmasından sonra takipçilerinden "doğallığını kaybetme" uyarıları geldi.

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal dudak dolgusu yaptırdı
Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal dudak dolgusu yaptırdı
Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal dudak dolgusu yaptırdı
Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal dudak dolgusu yaptırdı
Fenomen Hanife Gürdal, dudak dolgusu yaptırdı

Son Dakika Magazin Fenomen Hanife Gürdal, dudak dolgusu yaptırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (70)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD'de çocuk istismarından tutuklandığı iddia edilen Doç. Dr. Abdüssamed Köse, Marmara Üniversitesi'nden istifa etti TRT spikerinden sosyal medyaya bomba gibi düşen Mesut Özil sorusu Arınç'tan saldırıya uğrayan Selçuk Özdağ'la ilgili açıklama: Bu kişileri azmettirenler asli failler gibi yargılanmalı Bakan Koca'nın aşı teşvik paylaşımına Seren Serengil'den yanıt: Ben bu aşıdan çok korkuyorum Ramo'da şok eden ayrılık! Başrol oyuncusu diziye veda ediyor Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan 81 il valiliğine ek genelge! Kısıtlamadan muaf tutulanların listesi genişletildi Şarkıcı Doğuş, kozmetik sektörüne adım attı: Markama güveniyorum