Fenomen gelin adayı Solmaz Çiros, kalça dansı yaptı, her gören telefona sarıldı - Son Dakika

Fenomen gelin adayı Solmaz Çiros, kalça dansı yaptı, her gören telefona sarıldı

2 ay önce

Katıldığı evlilik programlarıyla adını duyurduktan sonra şarkıcılık yapmaya başlayan fenomen gelin adayı Solmaz Çiros, önceki gün Almanya'da katıldığı etkinlikte kalça dansı yaptı. Solmaz'ın kıvrak dansıyla izleyenler etrafında çember oluştururken o anları da kayda aldı.

Seda Sayan ve Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programlarıyla yıldızı parlayan gelin adayı Solmaz Çiros, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Evlilik programlarında aradığı aşkı bulamayan Çiros, sahip olduğu tanınırlığın ardından şarkıcı oldu. Çiros, son olarak Almanya'da çıktığı sahneye dans performansıyla herkesi kendine hayran bıraktı.

KALÇA DANSI YAPINCA ETRAFINI SARDILAR

Solmaz Çiros, kısa sürede popüler olduktan sonra Aşkımız Buraya Kadar ve Uçurdum Seni isimli şarkılara klip çekti. Çeşitli mekanlarda sahneye çıkan Solmaz Çiros, son olarak Almanya'da bir davete katıldı. Evlilik programlarında ettiği kıvrak dansıyla dikkat çeken Çiros, bu dans performanslarını sahnelerinde de yapmayı ihmal etmiyor. Son olarak giydiği fıstık yeşili rengindeki elbisesiyle kalça dansı yaptı. Kıvraklığıyla dikkat çeken Solmaz'ı görenler etrafında çember oluştururken o anları da kayda aldı.

SOLMAZ ÇİROS KİMDİR?

Aslen İzmirli olan Solmaz Çiros, 1997 yılında dünyaya geldi. Roman bir ailenin 4 çocuğundan biridir. Sekizinci sınıfa kadar okudu, aşık olunca okulu bıraktı. Evlilik programlarıyla adını duyuran Solmaz Çiros, kendisi gibi popüler olan damat adayı Kaan ile yaşadığı beraberlikle sık sık gündeme geldi. TV 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Aşk-ı Roman dizisinde kısa bir süre rol alan Solmaz Çiros, şimdilerde geçimini şarkı söyleyerek sağlıyor.

Fenomen gelin adayı Solmaz Çiros, kalça dansı yaptı, her gören telefona sarıldı
Haber Yayın Tarihi: 10.12.2019 08:53 

YORUMLAR


Son Dakika

Balık tutan gencin boynuna denizden sıçrayan zargana saplandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hediyesi, Angela Merkel'i mest etti Son dakika: Almanya'da silahlı saldırı: 6 kişi hayatını kaybetti

Son Dakika Haberleri