Fenomen Orkun Işıtmak, Nusret'in yaptığı altın etin detaylarını anlattı - Son Dakika

Fenomen Orkun Işıtmak, Nusret'in yaptığı altın etin detaylarını anlattı

28.06.2019 12:07

2. Sayfa programına konuk olan Sosyal medya fenomeni Orkun Işıtmak, Nusret Gökçe'nin son dönemde meşhur olan altın etinin foyasını ortaya çıkardı.

Çektiği videolarla yıldızı parlayan ve şimdilerde ilk albümünü piyasaya çıkaran sosyal medya fenomeni Orkun Işıtmak, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına konuk oldu. Işıtmak, birkaç ay önce sosyetik kasap Nusret Gökçe'nin Miami'deki restoranında ödediği 6500 TL'lik yemeğin detaylarından bahsederken altın etin nasıl yapıldığını da anlattı.

"KAZANDIĞIM PARADAN VERGİLERİ DÜŞÜNCE BİR ŞEY KALMIYOR"

YouTube'da 12 yıl önce kanal açtığını söyleyen ancak son 4 yılda para kazanmaya başladığını belirten Orkun Işıtmak, "Bin tane videom var. En çok vergi ödeyende biziz. Google KDV ödemediği için onların ödemesini düşünce ve kendi ekibinin de ödemelerini yapınca geriye bir şey kalmıyor zaten. Vergi dairesinde en çok gelir veren benmişim. Orada vergisini vermeyen ne fenomenler gördüm. Annem ilk zamanlar ne yaptığıma anlam veremedi. Bende ailemde bunun bir iş olacağını düşünmemiştim." dedi.

"HAYATIMDA BU KADAR PAHALI MENÜ GÖRMEMİŞTİM"

Nusret Gökçe'nin restoranında 6 bin 500 TL hesap ödediğinden bahseden Orkun Işıtmak, yaşadığı olay şöyle anlattı: "En Yüksekten Atlayan Türk Olma' videosunu çekmek için Amerika'ya gitmiştik. Ondan birkaç gün önce Miami'de kaldık. Oradayken de Nusret Gökçe'nin restoranına ziyaret ettik. Orada hayatımda görmediğim bir menüyle karşılaştım o menüden daha pahalısını hiç görmemiştim.

"2 KİŞİ 6 BİN 500 TL HESAP ÖDEDİK"

Menüdeki her şey Türkiye'dekiyle aynı sadece orada 6 ile çarpıyorsunuz. Artı olarak yüzde 18 servis ücreti ve yüzde 10 yerel vergi ekleniyor. Saçma sapan bir şey. 2 kişiydik 6 bin 500 TL hesap ödeyerek çıktık oradan. Bir altın et ve bonfile yedim o kadar. Altın etle birlikte sadece spagetti geliyor. Altın et 590 dolar artı servis ücreti artı vergi ile 3 bin 600 TL falan.

"ETİN KAPLANDIĞI ALTINLAR MARKETTE 2-3 DOLAR"

Et güzel bir etti ama burada yediğiniz güzel bir etle arasındaki farkı ben ayırt edemem. Etin üzerine alüminyum folyo gibi altın kağıt parçaları var onlarda 2-3 dolara markette satılan bir şey. Baktığınızda bir şov."

Fenomen Orkun Işıtmak, Nusret'in yaptığı altın etin detaylarını anlattı
Fenomen Orkun Işıtmak, Nusret'in yaptığı altın etin detaylarını anlattı

Son Dakika Magazin Fenomen Orkun Işıtmak, Nusret'in yaptığı altın etin detaylarını anlattı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (38)
  • ...: sen ile ilgili çıkan her haberin altina bu yorumu yazacam gezi parkında polise dediklerini unutmadim gereksiz varlik Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Hemşinli: Hava atmak için gidiyorsunuz böyle yerlere ondan sonra konuşuyorsunuz.Git kasapta 2 kilo et al adam gibi pişir ye.kibir abideleri sizi. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kardeşim Aliyev ile görüştüm, Azerbaycan işgal altındaki topraklarını geri alıyor Ali Koç, 5 yıl sonra kurşunlanma olayıyla ilgili konuştu: Can kaybı olsaydı bu şekilde davranılmazdı Kan donduran vahşet! Boşandığı kocasını öldürüp ikiye böldüğü cesedini yaktı Son Dakika! Koronavirüs test sonucu pozitif çıkan İmamoğlu hastaneden 1,5 dakikalık video yayınladı: Durumum iyi Koronavirüs nedeniyle bisiklet ve motosiklet satışlarında patlama yaşanıyor Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Maaşlarını alamadıkları için Erdek Belediyesi'ni icraya veren memurların başlarına gelmeyen kalmadı Kıskançlığın böylesi! Erkek arkadaşının önce ısırarak testislerini kopardı, ardından defalarca bıçakladı