Ferhat Göçer'den İlginç Takım Elbise Yorumu: Dinen Caizse Beni Böyle Gömün - Son Dakika

Ferhat Göçer'den İlginç Takım Elbise Yorumu: Dinen Caizse Beni Böyle Gömün

12.08.2018 15:38

Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Dean Martin ve Frank Sinatra hayranı olduğunu belirterek sahnede hep onlar gibi siyah takım elbise giydiğini hatta siyah takımla gömülmek istediğini söyledi.

Posta gazetesinden Alev Gürsoy Cimin'in sorularını yanıtlayan Göçer, takım elbiseye bir takıntısının olduğunu ve dinen caiz olduğu takdirde takım elbiseyle gömülmek istediğini söyledi.

"BENİ SİYAH TAKIM ELBİSEYLE GÖMÜN"

Göçer, "Takım elbiseyle ilgili bir takıntınız varmış. Doğru mu?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: "Kesinlikle sahnede siyah takım elbise giyerim. Çünkü ben Dean Martin, Frank Sinatra hayranıyım. Çocukluğumdan beri onları izleyerek büyüdüm. İkisi de hep siyah smokin giyerdi. Onlar benim ikonlarım, idollerim. Kendime prensip edindim, böyle yürüyeceğim. En sonunda beni siyah takım elbiseyle gömmelerini istiyorum. Bilmiyorum dinen caiz midir? Onu araştıralım."

"HAKSIZ YERE ŞİDDETE MARUZ KALDIK"

Asıl mesleği doktorluk olan Göçer, mesleği boyunca şiddet olaylarıyla karşı karşıya kalıp kalmadığı sorusuna, "Benzer yerlerden çok döndüm. Gecenin bir saatinde hasta yakınları, trafik kazaları gibi birçok olay yaşadık. Haksız yere şiddete maruz kaldık. Hipokrat yemini etmiş insanlarız, birincil önceliğimiz hastanın sağlığıdır. Ama o iş yoğunluğunun içerisinde sürçülisan edebiliriz, insanız biz de. Hataları en aza indirmeye çalışıyoruz. Ama mevcut sistem içerisinde bütün sistemin aksaklıklarını yükünü doktora, hemşireye mal etmek olacak iş değil" yanıtını verdi.

Ferhat Göçer'den İlginç Takım Elbise Yorumu: Dinen Caizse Beni Böyle Gömün

Son Dakika Magazin Ferhat Göçer'den İlginç Takım Elbise Yorumu: Dinen Caizse Beni Böyle Gömün - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüs salgınının başladığı tarihten bu yana Fransa'da, en yüksek günlük vaka sayısına ulaşıldı Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot