Feride Hilal Akın, cesur dansıyla dikkatleri üzerine topladı! - Son Dakika

Feride Hilal Akın, cesur dansıyla dikkatleri üzerine topladı!

6 ay önce

Genç şarkıcı ve oyuncu Feride Hilal Akın, sosyal medya hesabından birkaç saniyelik dans videosunu paylaştı. Akın'ın dans videosu takipçilerinin beğenisini topladı.

Yeni Gelin dizisindeki başarısıyla adını duyuran oyuncu ve şarkıcı Feride Hilal Akın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Şarkılarındaki başarısıyla kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Akın, son olarak sosyal medya hesabından dans ettiği anların videosunu yayınladı.

DANSINA BEĞENİ YAĞDI

Evinde çektiği videoda, bir şarkıya eşlik eden Akın'ın dans videosu takipçilerinin beğenisini kazandı. Dans videosunu Instagram hesabından paylaşan şarkıcıya kısa sürede yüzlerce yorum geldi.

FERİDE HİLAL AKIN KİMDİR?

Feride Hilal Akın, 8 Mart 1996, İstanbul doğumludur. Uzun yıllardan itibaren Ankara'da yaşayan Feride Hilal Akın, liseyi de burada bitirmiştir. İlk sahne çalışmasına ise 17 yaşında başlamıştır.

Feride Hilal Akın sosyal medyadan yaptığı müzik paylaşımları ile geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve Enbe Orkestrası ile çıkardığı 'Bilir mi?' şarkısıyla çıkış yapmıştır. İlyas Yalçıntaş gibi isimlerle düet yapan Feride Hilal Akın'ın 'Gizli Aşk' şarkısı da kariyerinde önemli bir yere sahiptir.

Feride Hilal Akın'ın, ilk oyunculuk deneyimini ise Yeni Gelin dizisindeki Şirin karakteriyle yapmıştır. Yeni Gelin'e jenerik müziğini söylemek için stüdyodayken dizinin hem yönetmeni hem de yazarı Ersoy Güler'le tanışmasıyla dahil olmuştur.

Feride Hilal Akın, cesur dansıyla dikkatleri üzerine topladı!
Haber Yayın Tarihi: 29.07.2019 10:30 

YORUMLAR


Son Dakika

Burun ameliyatı olmaya gitti, kalbinin doğuştan delik olduğunu öğrendi
Canlı yayında elbisesi düşen oyuncu Celia Freijeiro'nun göğüsleri göründü Katar, Libya'nın doğusunda petrol üretiminin durdurulmasını şiddetle kınadı

Son Dakika Haberleri