Ferizli Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi - Son Dakika

Ferizli Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi

09.06.2019 12:05
Ferizli Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi

Ferizli Muhtarlar Derneği Olağan Kongresi'nde, Haluk Onay başkan seçildi.

Ferizli Muhtarlar Derneği Olağan Kongresi'nde, Haluk Onay başkan seçildi.

Derneğin toplantı salonunda düzenlenen kongrede, Abdurrezzak Mahallesi Muhtarı Haluk Onay başkan seçilirken, yönetim kurulu üyeleri Selahattin Gündoğdu, Ceyhun Keleş, Hasan Çakır ve Muzaffer Çakır'dan oluştu.

Denetleme kuruluna Mustafa Terzi, Mehmet Çirkin, Şaban Akagündüz'ün seçildiği kongrede, Federasyon Üst kurul Delegeliğine ise Haluk Onay, Muzaffer Çakır ve Ahmet Vurmaz getirildi.

Onay, yaptığı teşekkür konuşmasında, "Muhtar arkadaşlarımızın tek hedefi vardır, bize güvenen, her zaman da yaptığımız çalışmalarda destek veren, sahip çıkan mahalle sakinlerimize günün 24 saatinde hizmet etmektir. Kongremize katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Hayırsever muhtar her ay yaklaşık 100 aileye yardımda bulunuyor Hayırsever muhtar her ay yaklaşık 100 aileye yardımda bulunuyor Kadın muhtarlardan Diyarbakır annelerine manevi destek Kadın muhtarlardan Diyarbakır annelerine manevi destek Türkeli'ye yeni bir mahalle katılıyor Türkeli'ye yeni bir mahalle katılıyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ferizli Muhtarlar Derneği başkanlık seçimi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement