Eşine şiddet uyguladığı ileri sürülen Ferman Toprak'tan pişkin savunma: Karı koca arasında olur - Son Dakika

Eşine şiddet uyguladığı ileri sürülen Ferman Toprak'tan pişkin savunma: Karı koca arasında olur

12.11.2020 08:51

Eşi Hilal Toprak'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle geçtiğimiz ay karakola gidip ifade veren Ferman Toprak, darp olayı hakkında ilk kez konuşarak "Karı koca arasında öyle şeyler olabilir" diyerek herkesi şaşkına çevirdi.

Yeni single çalışması Vuslat için stüdyoya giren Ferman Toprak, Serdar Ortaç'la bir araya geldi. Hayatı Tespih Yapmışım'dan sonra ilk kez bir şarkı için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Ferman Toprak, "Biliyorsunuz uzun süredir şarkı yapıyorum ama bu kez gerçekten çok büyük bir emek var. Serdar Ortaç sağ olsun şarkıyı hazırladı, pişirdi, ben de yiyorum" dedi.

"KARI KOCA ARASINDA ÖYLE ŞEYLER OLUR"

Boşanacağı konuşulan eşi Hilal Toprak'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle geçtiğimiz karakola gidip ifade veren Ferman Toprak, o konu hakkındaki sorulara ise şöyle yanıt verdi: "Arkadaşlar hayat bu. İnsanlar nazara gelebiliyor. Karı koca arasında öyle şeyler olabilir ama biraz abartıldı. Eşim, benim çocuklarımın annesi. Aramızda şu an hiçbir sorun yok."

Ferman Toprak: Serdar pişirdi, ben yiyorum

DARP RAPORU ALIP EŞİNDEN ŞİKAYETÇİ OLMUŞTU

Hilal Toprak, 1 ay önce arkadaşlarının doğum gününden dönerken eşi Ferman Toprak'ın kendisini arabada darp ettiğini ileri sürüp darp raporu almıştı. Raporun ardından Beykoz polis merkezine giden Hilal Toprak, eşinden şikayetçi olmuştu. Hilal Toprak ifadesinde, daha önce de eşinden şiddet gördüğünü o gece de otomobilin içinde eşinin kendisine hakaret ettiğini, yüzüne, kollarına ve kafasına vurarak darbettiğini söylemişti.

Ferman Toprak: Serdar pişirdi, ben yiyorum

"AŞIK OLDUĞUM KIZ YÜZÜNDEN 3 AY HAPİS YATTIM"

Serdar Ortaç'a sosyal medyada paylaştığı kaset fotoğrafı soruldu. Suriye'de mayın araması yapan bir askerin yol kenarında kasetini bulduğunu ve fotoğrafını çekip kendisine yolladığını anlatan popçu şöyle dedi: "Suriye'de bir asker kasetimi dinliyormuş. O sırada çatışma olmuş. Bu beni duygulandırdı. Onlar orada çatışıyor, biz burada neler yapıyoruz."

"Gerekirse Azerbaycan için askere giderim" sözleri asker kaçağı olduğu için eleştirilen Ortaç, konuyla ilgili sorulara da şu yanıtı verdi: "Yıllar önce ünlü olmak için Meksika'ya gitmiştim. Havaalanında posterini gördüğüm kıza aşık oldum. Bir süre aşk yaşadık, Türkiye'ye dönemediğim için askere gidemedim. O yüzden 3 ay hapis yattım."

Eşine şiddet uyguladığı ileri sürülen Ferman Toprak'tan pişkin savunma: Karı koca arasında olur
Ünlü şarkıcı Ferman Toprak'ın eşine şiddet uyguladığı iddia edildi
Eşine şiddet uyguladığı ileri sürülen Ferman Toprak'tan pişkin savunma: Karı koca arasında olur

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Eşine şiddet uyguladığı ileri sürülen Ferman Toprak'tan pişkin savunma: Karı koca arasında olur - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Fırsatçılar bu kez de havaların soğumasını bahane etti: Halde 1, markette 4 TL Rusya'nın koronavirüs aşısı Sputnik V'nin 9 aylık bağışıklık süresi bilim dünyasını şaşırttı G.Saray ve Başakşehir'in İrfan Can transferi için yaptığı görüşmenin fotoğrafları ortaya çıktı Babalık duygusunun en masum hali! Kucağındaki kızı düşmesin diye her şeyi yaptı Ermeni lobisi, Joe Biden'ı yemin eder etmez markaja aldı: Erdoğan ve Aliyev'e yaptırım uygulayın İlk 10 içerisindeki beş vergi rekortmeni ismini saklı tuttu İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor