FerMas'tan 2012'ye Merhaba Partisi! - Son Dakika

FerMas'tan 2012'ye Merhaba Partisi!

12.01.2012 09:55
FerMas'tan 2012'ye Merhaba Partisi!, System.String[]

Ferrari ve Maserati Sahipleri, İstanbul'un en popüler mekanlarından Bird'de buluştu!

Tofaş çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının ülkemizde distribütörlüğünü yürüten FerMas, müşterileri için özel olarak gerçekleştirdiği yeni yıla merhaba konseptli ilk buluşmasını İstanbul'un en popüler eğlence mekânlarından biri olarak dikkat çeken Bird'de gerçekleştirdi. FerMas Oto Satış ve Pazarlama Müdürü Ferhat Albayrak ve Bird'ün sahibesi Aliye Turagay'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen partide, 2012 yılının gelişi Chivas marka viski ve Mumm Cordon Rouge marka şampanyayla kutlandı.

Ferrari ve Maserati markalarının Türkiye distribütörü FerMas Oto Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen geleneksel yeni yıla merhaba partisi, İstanbul'un en popüler eğlence mekânlarından biri olan Bird'de gerçekleştirildi. FerMas Oto Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Ferhat Albayrak'ın ve Bird'ün sahibesi Aliye Turagay'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen geleneksel yeni yıl buluşması kapsamında Ferrari ve Maserati sahiplerinin yanı sıra iş ve sanat dünyasından 300'e yakın seçkin davetli de yer aldı. Dünyanın en prestijli viskilerinden Chivas ve Mumm Cordon Rouge şampanya ile renklenen özel yeni yıl buluşmasında, gecenin DJ'liğini ise Bird'ün sahiplerinden Joost Rooijmans yaptı.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel FerMas'tan 2012'ye Merhaba Partisi! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Söke'de deprem sırasında taş ocağından kopan kaya parçaları korkuttu Son Dakika: İzmir'de kurtarma çalışmalarının simge ismi Buse, 9.5 saat sonra enkazdan kurtarıldı İzmir'deki depremde enkaz altında kalan 28 yaşındaki futbolcu kurtarıldı Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı Deprem sonrası aşağılayıcı paylaşımlarda bulunan 16 kullanıcı tespit edildi, 3 kişi gözaltında İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi İzmir'de meydana gelen deprem sonrası dünyadan Türkiye'ye destek mesajları yağdı Mustafa Kılıç isimli sosyal medya kullanıcısı, İzmir depremini 15 saat önceden haber verdi