FerMas'tan 2012'ye Merhaba Partisi! - Son Dakika

FerMas'tan 2012'ye Merhaba Partisi!

12.01.2012 09:55
FerMas'tan 2012'ye Merhaba Partisi!

Ferrari ve Maserati Sahipleri, İstanbul'un en popüler mekanlarından Bird'de buluştu!

Tofaş çatısı altında Ferrari ve Maserati markalarının ülkemizde distribütörlüğünü yürüten FerMas, müşterileri için özel olarak gerçekleştirdiği yeni yıla merhaba konseptli ilk buluşmasını İstanbul'un en popüler eğlence mekânlarından biri olarak dikkat çeken Bird'de gerçekleştirdi. FerMas Oto Satış ve Pazarlama Müdürü Ferhat Albayrak ve Bird'ün sahibesi Aliye Turagay'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen partide, 2012 yılının gelişi Chivas marka viski ve Mumm Cordon Rouge marka şampanyayla kutlandı.

Ferrari ve Maserati markalarının Türkiye distribütörü FerMas Oto Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenen geleneksel yeni yıla merhaba partisi, İstanbul'un en popüler eğlence mekânlarından biri olan Bird'de gerçekleştirildi. FerMas Oto Ticaret A.Ş. Satış ve Pazarlama Müdürü Ferhat Albayrak'ın ve Bird'ün sahibesi Aliye Turagay'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen geleneksel yeni yıl buluşması kapsamında Ferrari ve Maserati sahiplerinin yanı sıra iş ve sanat dünyasından 300'e yakın seçkin davetli de yer aldı. Dünyanın en prestijli viskilerinden Chivas ve Mumm Cordon Rouge şampanya ile renklenen özel yeni yıl buluşmasında, gecenin DJ'liğini ise Bird'ün sahiplerinden Joost Rooijmans yaptı.

YORUMLAR
500
Kurban Bayramı'nda köprü ve otoyollar ücretsiz hizmet verecek Kurban Bayramı'nda köprü ve otoyollar ücretsiz hizmet verecek Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş sakatlık yaşadığı için kamptan ayrıldı Fenerbahçe'de Mert Hakan Yandaş sakatlık yaşadığı için kamptan ayrıldı Gelecek Partisi 'Geçim İçin Seçim' Kampanyasını İstanbul'da Başlattı. İlk İmza Davutoğlu'ndan: 'Hemen Seçim Erken Seçim' Gelecek Partisi 'Geçim İçin Seçim' Kampanyasını İstanbul'da Başlattı. İlk İmza Davutoğlu'ndan: 'Hemen Seçim Erken Seçim'
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel FerMas'tan 2012'ye Merhaba Partisi! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement