Fernando Torres, Atletico Madrid B takımında teknik direktörlüğe başlayacak - Son Dakika

Fernando Torres, Atletico Madrid B takımında teknik direktörlüğe başlayacak

17.01.2021 17:15

Dünya futbolunun en önemli golcülerinden biri olan ve 2019 yılında futbolu bırakan Fernando Torres, efsane olduğu Atletico Madrid'in B takımında teknik direktörlüğe başlayacak.

İspanyol futbolunun yetiştirdiği en önemli santrforlardan olan Fernando Torres, eski takımı Atletico Madrid'e geri dönüyor.

2019 yılında Japonya'da Sagan Tosu takımıyla aktif futbolculuk yaşantısına nokta koyan Torres, teknik direktör olmaya karar verdi.

ATLETICO B TAKIMININ BAŞINA GEÇECEK

Marca'nın haberine göre; Torres, Atletcio Madrid B takımının başına geçecek ve kariyerine burada başlayacak.

36 yaşındaki futbol adamının bugün oynanacak olan Poblense maçına takımının başında çıkması bekleniyor.

Fernando Torres, Atletico Madrid B takımında teknik direktörlüğe başlayacak

Son Dakika Spor Fernando Torres, Atletico Madrid B takımında teknik direktörlüğe başlayacak - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Ermenistan'da darbe girişimi! Füzelerine laf ettiği Rusya da Paşinyan'ın arkasında durmadı Galatasaray'da Muslera depremi yaşanıyor! Menajeri yeni sözleşmeyi kabul etmedi Fenerbahçe'nin Christoph Daum'la iki hafta önce temasa geçtiği iddia edildi Son Dakika! "Ülkede darbe girişimi var, sokağa çıkın" diyen Paşinyan, istifasını isteyen Genelkurmay Başkanı'nı görevden aldı Tesadüfün bu kadarı! Hülya Avşar, kayıp kızı Helen'i bulmak için Müge Anlı'ya başvurdu "Çocuğumla bir ekmeğe muhtaç kaldım" diyen Songül Karlı dudaklarına dolgu yaptırdı Türkiye'de bir ilk! Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin elektrikli otobüsü yola çıktı Sondaj kuyusundan çıkan buhar alev alınca, "doğal gaz" bulduk diye sevindiler