Festival alanında can pazarı: 8 kişi yaralandı - Son Dakika

Festival alanında can pazarı: 8 kişi yaralandı

14.07.2019 14:38
Festival alanında can pazarı: 8 kişi yaralandı, System.String[]

İSPANYA'DA 6 Temmuz'da başlayan San Fermin Festivali bugün sona eriyor.

İSPANYA'DA 6 Temmuz'da başlayan San Fermin Festivali bugün sona eriyor. Kızıl Haç tarafından yapılan açıklamaya göre, festivalin son gününde 3'ü boynuz darbesiyle olmak üzere 8 kişi yaralandı.

Festivalin ilk gününden bu yana ise en az 53 kişinin yaralandığı kaydedildi. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen festivale yüzbinlerce turist katılıyor. Bir hafta boyunca her sabah 08.00'de beyaz kıyafet giyip kırmızı fular takan yüzlerce kişi, boğaların boynuzlarına hedef olmamak için 850 metre boyunca koşuyor. Koşuya 18 yaşından büyük herkes katılabiliyor.

Festival alanında can pazarı: 8 kişi yaralandı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Festival alanında can pazarı: 8 kişi yaralandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilisi özel fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan genç kız: Hayatımı bitirdi Son Dakika! Azerbaycan Meclisi'nde konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop: Minsk grubunun beyin ölümü gerçekleşmiştir Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak Fatih Öztürk'ün yaptığı hareketler Galatasaray taraftarını çileden çıkardı Çam ormanlarında yetişen davulga meyvesi toplayanı zengin ediyor Otomobil yolun karşısına geçmeye çalışan kızlara çarptı! Kaza anı kamerada