Fethiye'de hayatını kaybeden sağlık çalışanları için lokma tatlısı dağıtıldı - Son Dakika

Fethiye'de hayatını kaybeden sağlık çalışanları için lokma tatlısı dağıtıldı

08.04.2021 17:41
Fethiye'de hayatını kaybeden sağlık çalışanları için lokma tatlısı dağıtıldı, System.String[]

Fethiye ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde hayatını kaybeden sağlık çalışanları için lokma tatlısı dağıtıldı.

Fethiye ilçesinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde hayatını kaybeden sağlık çalışanları için lokma tatlısı dağıtıldı.

Sağlık-Sen Fethiye Temsilciliği tarafından Fethiye Devlet Hastanesi bahçesinde düzenlenen etkinlikte, görevi başında hayatını kaybeden ve Kovid-19 nedeniyle yaşamını yitiren tüm sağlık çalışanları için lokma döküldü.

Sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan Sağlık-Sen Fethiye Temsilcisi Mustafa Eren, salgın sürecinde kaybettikleri sağlık çalışanlarının üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Salgınla mücadelede belirlenen kurallara uymanın önemini vurgulayan Eren, "Herkes belirlenen kuralara uymalı. Sağlık çalışanları olarak herkesten isteğimiz bu. Sağlıklı günlere hep birlikte ulaşacağımıza inancımız tam." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Fethiye'de hayatını kaybeden sağlık çalışanları için lokma tatlısı dağıtıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayacak Avrupa Süper Ligi'nin kurucularının kaderi belli oluyor Şampiyonlar Ligi'nde yarı final oynayacak Avrupa Süper Ligi'nin kurucularının kaderi belli oluyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı ABD'de 3 kişinin öldüğü silahlı saldırının faili eski polis şefi yardımcısı çıktı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Arı soktuğu için fenalaşan öğretmen tüm çabalara rağmen kurtarılamadı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı Halatların koptuğu asansör kazasında sarılarak oğlunu korumaya çalışan genç baba, ağır yaralandı İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor İstanbul Okmeydanı'nda giriş ve çıkışlar kapatıldı! Araçlar didik didik aranıyor