Son Dakika Haberleri: Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği'nin Kongresi Yapıldı

Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği'nin Kongresi Yapıldı

8 yıl önce

Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği'nin 9'ncu Olağan Kongresi, Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği'nin Kongresi Yapıldı, System.String[]

Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği'nin 9'ncu Olağan Kongresi, Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Mevcut başkan Yüksel Topçu, tek liste ile girdiği kongrede yeniden başkan seçildi.


Divan Başkanlığı'na Hüseyin Ünal'ın getirildiği kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile başladı. Yönetim kurulu raporunun okunup oy birliği ile kabul edildiği kongrede konuşan Yüksel Topçu, Fethiye Güreş İhtisas Kulübü Derneği olarak birçok başarıya imza attıklarını söyledi. Gençleri kötü alışkanlıklardan kurtardıklarını ifade eden Topçu, Fethiye'nin en büyük eksiğinin kapalı spor salonu olduğun belirtti.


Yüksel Topçu'nun yeniden başkan seçildiği seçimde, yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Abdullah Özdemir, Ramazan Kıvrak, Bekir Çalış, Hüseyin Ünal, Şevket Gürol, Halil Yungucu, Ünal Arıcı, Abdullah Koyuncu, İsmail Uzunoğlu ve Nuri Karagöz.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 04:44 Kaynak: CHA"Cumhurbaşkanlığı seçiminde kime oy verirsiniz?" anketinde Erdoğan ipi göğüsledi
Tartıştığı eski sevgilisini ve arkadaşını öldüren zanlının söylediği kan dondurucu ifadeler ortaya çıktı Yaşlı adam, kız çocuğuna istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı