Son Dakika Haberleri: Fethiyespor, Beyhan Çalışkan ile Anlaştı

Fethiyespor, Beyhan Çalışkan ile Anlaştı

7 yıl önce

TFF 2.Lig Kırmızı grupta mücadele eden Fethiyespor, Levent Numanoğlu'ndan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Beyhan Çalışkan'ı getirdi.

Fethiyespor, Beyhan Çalışkan ile Anlaştı, System.String[]
TFF 2. Lig Kırmızı grupta mücadele eden Fethiyespor, Levent Numanoğlu'ndan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Beyhan Çalışkan'ı getirdi. Fethiyespor yönetimi Bursaspor'un efsane futbolcusu Çalışkan ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı.

Fethiyespor yönetimi geçtiğimiz hafta aldığı kararla görevine son verdiği Levent Numanoğlu'nun yerini doldurmak için başlattığı çalışmalarını tamamladı. Yönetim teknik direktör olarak takımın başına Beyhan Çalışkan'ı getirdi. Son 4 yıldır Bursaspor'un futbolcu izleme komitesinde görev yapan Çalışkan sezon sonuna kadar kendisini Fethiyesporlu yapan imzayı attı.

Fethiye Belediyesi'nde gerçekleştirilen imza törenine Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve Kulüp Başkanı İsmail Öztürk katıldı. İmza töreninde konuşan yeni teknik direktör Beyhan Çalışkan, amacının takımı istenilen yere getirmek olduğunu söyledi. İnatçı ve azimli bir kişiliğe sahip olduğunu vurgulayan Çalışkan, "Takıma yeni futbolcular kazandırmak istiyorum. Mevcut kadrodan memnunum. Yapılacak takviyelerle Fethiyespor ruhunu bütün Fethiye'ye yaymak istiyorum." dedi.

Beyhan Çalışkan'ın Bursaspor'da iyi işler yaptığını ve kendisinin de efsane futbolculardan biri olduğunu anlatan Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk de sezon sonuna kadar takımı kendisine emanet ettiklerini açıkladı. Beyhan hoca ile uzun yıllar çalışmak istediklerini sözlerine ekleyen Öztürk, Fethiyespor'u hak ettiği yere getirmek için yönetim, teknik heyet ve futbolcular olarak bütün gayretlerini gösterdiklerini belirtti.Son Dakika! İsveç'e Mağlup Olan A Milli Takımımız, UEFA Uluslar Liginde C Ligine Düştü Erdoğan, Diyanet İşleri Başkanı'nın Kadir Mısıroğlu'na Yaptığı Ziyaretle İlgili İlk Kez Konuştu

Kanada'da 2 Öğrenciye Fırçayla Cinsel İstismarda Bulunan 8 Öğrenci, Okuldan Atıldı