Son Dakika Haberleri: Fetö'den Tutuklanan Komutanın Fotoğrafına Muhtardan Tepki

Fetö'den Tutuklanan Komutanın Fotoğrafına Muhtardan Tepki

3 ay önce

FETÖ'den tutuklanan komutanın fotoğrafına muhtardan tepkiBARTIN - Bartın İl Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında eğitim güvenliği konulu toplantısı düzenlendi.

FETÖ'den tutuklanan komutanın fotoğrafına muhtardan tepki

BARTIN -  Bartın İl  Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında eğitim güvenliği konulu toplantısı düzenlendi. Düzenlenen Toplantıya  Bartın Valisi Nusret Dirim,  Bartın Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Fırıncı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, İl Milli Eğitim Müdürü  Yaşar Demir, daire müdürleri, muhtarlar, okul müdürleri, öğretmenler, okul aile birlik başkanları ve sivil toplum kuruluşları ile sendika temsilcileri katıldı.Toplantı da Konuşan  Bartın Valisi Nusret Dirim yaptığı konuşmada "Velilerimiz Çocuklarının dediklerine çok önem veriyor bu kadar büyük bir camiayız çocukların üzerinden büyükleri eğitmekte mümkün. Okul Aile Birlikleri pasta börek satmak için değil eğitimin bir parçası olmalı eğitimin teme sorunları ile ilgili okul yönetimlerine destek olabilmek için çalışmalı her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğim okul ziyaretlerimde okul aile birlikleri ile görüşmek ve onların düşüncelerini almak isterim" dedi.Bartın Valisi Nusret Dirimin konuşmasının ardından katılımcılara söz hakkı verildi.  Söz hakkı isteyerek kürsüye çıkan  Bartın Merkez  Karaköy Muhtarı Burhan Pişkin Program öncesi tüm katılımcılara dağıtılan dosyanın arka yüzünde  Bartın Eski Valisi Seyfettin Azizoğlu ile FETÖ terör örgütü davasından müebbet hapis cezasına çarptırılan eski  Bartın İl Garnizon Komutanı  Deniz Kıdemli Albay  Mehmet Erdemir'in fotoğrafının bulunmasına tepki gösterdi.Kürsüye Çıkan Muhtar Burhan Pişkin " Karaköy Mahallesi muhtarı olarak arkadaşlarım adına teşekkür etmek maksadı ile buraya geldim. Ancak bir konu var bizlere buraya geldiğimizde bir dosya dağıtıldı. Bu dosyanın arkasında terör örgütünden ceza almış hüküm giymiş şahsın fotoğrafı var. Bu yanlış, ben bunu muhtarlığıma götürdüğüm zaman benim muhtarlığımda en az 20 yıl kalacak bu dosya. Biraz daha dikkat edilmesi gerekir diye düşünüyorum" dedi.Muhtar Pişkin'in konuşmasının ardından kürsüden indi.
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


50 Yıl Boyunca Fıstık ve Badem Ekecek Çiftçiye Bedava Tarla Verilecek "Benim de Çocuğum Var" Diyerek Kandırdı, 21 Gün Tecavüz Etti
Rasim Ozan Kütahyalı: Yaptığım Zevzeklikti, En Çok Boşnak Yemeklerini Severim