FETÖ Operasyonunda 12'si Emniyet Müdürü, 49 Şüpheli Hakkında Gözaltı Kararı Verildi - Son Dakika

FETÖ Operasyonunda 12'si Emniyet Müdürü, 49 Şüpheli Hakkında Gözaltı Kararı Verildi

2 yıl önce

Polis teşkilatına yönelik FETÖ operasyonunda, 12'si emniyet müdürü, 16'sı komiser olmak üzere 49 şüpheli için gözaltı kararı verildi.

FETÖ Operasyonunda 12'si Emniyet Müdürü, 49 Şüpheli Hakkında Gözaltı Kararı Verildi, System.String[]

Ankara merkezli 13 ildeki FETÖ operasyonunda 12'si emniyet müdürü, 16'sı komiser olmak üzere 49 şüpheli hakkında gözaltı kararı verildi.

ÖRGÜTLE ,İRTİBATLARI TESPİT EDİLDİ

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından polis teşkilatı birimlerinde görev yapan 12 emniyet müdürü 16 komiser ve emniyet amiri, 21 polis memuru olmak üzere FETÖ/PDY terör örgütü ile irtibatı tespit edilen 49 şüpheli hakkında gözaltı ve yakalama kararı verildi.

23'Ü GÖZALTINDA

16 şüphelinin telefon hatlarında bylock haberleşme sistemi tespit edilirken, daha önceden emekli olan veya KHK ile ihraç edilen 23 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin Ankara Emniyet Müdürlüğü Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri sürüyor.

1. SINIF EMNİYET MÜDÜRLERİ DE VAR

Hakkında gözaltı kararı verilen ve daha önce KHK ile ihraç edilen 1'inci sınıf emniyet müdürü olan Alparslan Nazlı, Mustafa Elaman, Yavuz Bal, Cemil Bayazıt, Hasan Can, Halil Kayhan, Fehmi Özer gibi isimler öne çıktı.

FETÖ Operasyonunda 12'si Emniyet Müdürü, 49 Şüpheli Hakkında Gözaltı Kararı Verildi
Haber Yayın Tarihi: 19.12.2018 01:00 Kaynak: AA

YORUMLAR


Son Dakika

Son Dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 19'a yükseldi
Kızılay Başkanı Kınık, deprem sonrası bağış talep etti! Tepkiler gelince paylaşımı sildi Meral Akşener, deprem haberini alınca Fatiha Suresi'ni okuyup siyaset konuşmayı bıraktı

Son Dakika Haberleri