Son Dakika Haberleri: FETÖ'nün Kapatılan Öğrenci Yurdu, Bir Günde İkinci Kez Yandı

FETÖ'nün Kapatılan Öğrenci Yurdu, Bir Günde İkinci Kez Yandı

1 ay önce

Muğla'nın Fethiye ilçesinde FETÖ ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle kapatılan öğrenci yurdunda, bir günde iki kez yangın çıktı.

 Muğla'nın Fethiye ilçesinde FETÖ ile bağlantılı olduğu gerekçesiyle kapatılan öğrenci yurdunda bugün iki kez yangın çıktı.

KAPATILAN YURDUN DEPOSUNDAN ALEVLER YÜKSELDİ

FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kapatılan Babataşı Mahallesi 778 Sokak üzerindeki 3 katlı yurdun deposunda bugün ikinci kez yangın çıktı. Henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangından yükselen dumanı gören çevre sakinleri Muğla Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Fethiye Grup Amirliği ekiplerinden yardım istedi.

MUTFAK TÜPLERİ PATLAMADAN DIŞARI ÇIKARILDI

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederken polis ve sağlık ekipleri de yurt önünde güvenlik önlemi aldı. Beyaz eşya ve mutfak eşyalarının bulunduğu depo 14 büyük, 5 küçük mutfak tüpü infilak etmeden son anda itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı.

DEPO KULLANILAMAZ HALE GELDİ

Yangın, yurt binasına sıçramadan kontrol altına alınırken depo aynı gün çıkan ikinci yangında tamamen kullanılamaz hale geldi.Emeklilerin Zamlı Maaşları Hesaplara Yatmaya Başladı 22 Suçun Üstüne Bir de Cinayet İşleyen Sanıktan Hakime: Sen Adam Olamamışsın
Kaftancıoğlu, "Domuz Yedi" Diye Eleştirilen Kocasını Savundu: Eşim Değil, Arkadaşı Yedi