Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır - Son Dakika

Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır

24.01.2021 12:43

Feyenoord teknik direktörü Dick Advocaat, Galatasaray'a transferi gündemde olan Nicolai Jörgensen için açıklamalarda bulundu. Advocaat, Jörgensen'in kiralık gidemeyeceğini ve transferin 15 milyon euro karşılığında olabileceğini söyledi.

Galatasaray'ın transfer gündeminde yer alan forvet oyuncusu Nicolai Jörgensen için takımı Feyenoord'dan açıklama geldi.

Teknik direktör Advocaat, Danimarkalı forvet oyuncusunun transferi için çarpıcı sözler sarf etti.

"KİRALIK GİTMESİ MÜMKÜN DEĞİL"

Hollandalı teknik adam Jörgensen ile ilgili, "15 milyon euro veren varsa, o zaman transferi düşünürüz. Kesin olan bir şey var, herhangi bir takıma kiralanması kesinlikle mümkün değil. Bunu netliğe kavuşturalım" dedi.

Nicolai Jörgensen'in takımıyla sözleşmesi 2022 yazında bitiyor. Danimarkalı 30 yaşındaki forvet, bu sezon çıktığı 15 resmi maçta 2 gol kaydetti.

Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır

Son Dakika Spor Feyenoord'dan G.Saray'ın istediği Jörgensen için transfer yanıtı: 15 milyon euroyu veren alır - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Vatandaş indirim beklerken yağ firmaları aynı filmi başa sararak gramaj oyununu devreye soktu Siyasi kutuplaşmanın sokağa yansıması! Röportaj esnasında tekmeler yumruklar havada uçuştu Ormanda çukur kazan definecilerin, oksijensiz kalmamak için kurdukları boru düzeneği pes dedirtti Öldürdüğü sevgilisinin cesedini öpüp, saçlarını toparlamış "Tombişlikten saramamış" diyen takipçisine Bakan Varank'tan esprili yanıt: Kilodan değil, ceketten Maltepe'de yükselen çöp yığınlarına İBB neden müdahale etmiyor? Cevap Beyaz Masa'dan geldi Uyuduğu sırada cep telefonu patlayan genç, kolundan yaralandı Psikolojik sorunları olan vatandaş, 5. kattan atlayarak yaşamına son verdi