Son Dakika Haberleri: Feyyaz Berker Son Yolculuğuna Uğurlandı

Feyyaz Berker Son Yolculuğuna Uğurlandı

8 ay önce

Haber: Gülseli KENARLI ? Kamera: Güven USTA / İstanbul DHA Salı günü hayatını kaybeden Duayen iş adamı Feyyaz Berker son yolculuğuna uğurlanıyor.

Haber: Gülseli KENARLI ? Kamera: Güven USTA/ İstanbul DHA Salı günü hayatını kaybeden Duayen iş adamı Feyyaz Berker son yolculuğuna uğurlanıyor. Berker için sabah saatlerinde Tekfen Holding'de tören düzenlendi. Ardından Feyyaz Berker'in cenazesi Bebek Cami'ne getirildi. Burada eşi Alev Berker, kızları Şebnem ve Meltem Berker taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine iş adamı ve Galatasaray Eğitim Vakfı Başkanı İnan Kıraç, Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan YalçındağMehmet Ali YalçındağKoç Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali KoçEczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent EczacıbaşıDış Ekonomik İlişkiler Kurulu eski Başkanı Rona Yırcalı ile iş ve sanat dünyasından bir çok isim katıldı.

'KUVVETİYLE BÜTÜN SANAYİ TOPLUMU ARKASINA TOPLAYABİLDİ VE LİDERLİK YAPTI'

İnan Kıraç, 'Çok büyük bir adamdı. TÜSİAD başkanlığı süresinde hem dürüstlüğü, hem gücü hem de kuvvetiyle bütün sanayi toplumu arkasına toplayabildi ve liderlik yaptı. O devrede Türkiye'yi bir yerlere getirdi. Öyle bir kişimiz bugün yok' dedi.

Cenaze törenine katılan Doğan TV Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ, 'Hepimizin başı sağ olsun, tüm ülkenin. Çok değerli bir insandı. Öyle biriydi ki hem büyük müteşebbis, tutkuları olan, iş dünyasında büyük başarı elde etmiş, hem sosyal çevreye, dokunduğu her insana çok şey kazandırmış. Ama bütün bunların yanında bu insan profilinde çok az olan bir şeye sahip, çok zarifti. Çok zarif bir beyefendiydi. Tüm ülkenin başı sağ olsun' şeklinde konuştu.Nuh'un Gemisi'nin Ağrı Doğubeyazıt'ta Olduğu Yeraltı Radar Görüntüleriyle Kanıtlandı Ağaca Asılı Bulunan İnşaat İşçisinin Cebinden Borç Ödeme İhtarnamesi Çıktı

Radar Denetimlerinde Yeni Dönem! "Dikkat, Radar Aracı" Yazılı Otomobiller Tanıtıldı