Fezader'den İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı - Son Dakika

Fezader'den İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı

12.01.2012 15:43
Fezader'den İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı, System.String[]

Feza Koleji Mezunları Derneği (Fezader) ile Fatih Üniversitesi işletme alanındaki Tezsiz Yüksek Lisans Programı (MBA) için protokol imzaladı.

Feza Koleji Mezunları Derneği (Fezader) ile Fatih Üniversitesi işletme alanındaki Tezsiz Yüksek Lisans Programı (MBA) için protokol imzaladı. Samsun'da hayata geçirilecek programın bu alandaki ihtiyacı büyük oranda karşılayacağı öğrenildi. 20 farklı branştan 30 adayın katılacağı 3 dönemlik program, Ocak 2013'te sona erecek. Programa iş adamları, firmaların üst düzey yöneticileri yanı sıra her yaştan kişinin katılabileceği kaydedildi.

Dernek binasında yapılan protokol töreninde MBA programı ile ilgili bilgi veren Fezader Yönetim Kurulu Başkanı Hamza Özkan Çelik, programın Samsunluların bu alandaki ihtiyacını karşılayacağına inandıklarını söyledi. İnsanların kariyerlerinde önemli bir aşama olan yüksek lisan eğitiminin Fatih Üniversitesi gibi Türkiye'nin önde gelen üniversitelerinden biriyle gerçekleştirmelerinin haklı gururunu yaşadıklarını ifade eden Çelik, "Şehrimize güzel bir hizmeti art etmenin haklı sevincini beraber yaşamaktayız. Fatih Üniversitesi'nin Sürekli Eğitim Merkezi'nden MBA Koordinatörü sayın Doç. Dr. Halil Zaim'e, bu projeyi Samsun'a kazandırmak için emek sarf etmiş olan Feza Eğitim Kurumları Genel Müdürü sayın Kemal Küçükkaya'ya, Kasiad'a, derneğimizin yönetim kuruluna ve üyelerine teşekkür ederim." dedi.

Fatih Üniversitesi'nin Sürekli Eğitim Merkezi'nden MBA Koordinatörü Doç. Dr. Halil Zaim ise verecekleri eğitimin önemine dikkat çekerek, bir yıllık program sonunda işletme alanında hizmet veren katılımcıların daha iyi bir seviyeye geleceğini vurguladı.

Üniversite bitirmiş ve Ales'ten 55 puan almış olanların katılabileceği programda çağdaş yönetim teknikleri, finansal yönetim ve muhasebe, pazarlama yönetimi, stratejik yönetim ve insan kaynakları yönetimi konularında eğitim verilecek.

Fezader'den İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Fezader'den İşletme Tezsiz Yüksek Lisans Programı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı