Fiat Linea Via Donanım Paketiyle Bayilerde! - Son Dakika

Fiat Linea Via Donanım Paketiyle Bayilerde!

12.01.2012 09:59
Fiat Linea Via Donanım Paketiyle Bayilerde!, System.String[]

En iyi satış performansını sergileyen başarılı modeli Fiat Linea'da yeni bir donanım paketi sunmaya başladı.

Via adı verilen ve Fiat Linea donanım yelpazesinin tam ortasında konumlandırılan yeni donanım seçeneği, özellikle kabin içinde daha üst donanım versiyonlarını anımsatan özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Ocak ayı kampanyası kapsamında 36 bin 430 TL'den başlayan anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan Via donanım paketli Fiat Linea, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP ile 1.6 litre 105 HP'lik dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Tofaş'ın uluslararası ödüllü Bursa'daki fabrikasında yüksek kalite standartlarında üretilen ve aynı zamanda hem küçük sınıf hem de kompakt sınıf sedan müşterilerine hitap edebilmesiyle dikkat çeken Fiat Linea'ya yeni bir donanım seçeneği eklendi. "Via" adı verilen yeni donanım paketli Fiat Linea, özellikle Active Plus donanım seviyesine ek olarak iç mekanda daha fazla görsel konfor sunan özellikleriyle kendine yeni bir kulvar açıyor. Bej renkli kirlenmez özellikli kumaş koltuklar, bej rengi kapı içleri ve emniyet kemerlerinin yanı sıra çift renkli torpido gibi özellikler, Fiat Linea'nın Via donanım versiyonunda ön plana çıkan unsurlar olarak dikkat çekiyor. Fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de farklılığını ortaya koyan Fiat Linea'nın Via donanım seçeneğinde; EBD destekli ABS, sürücü ve yolcu havayastığı, klima, direksiyondan kumandalı MP3 ve CD çalarlı müzik sistemi, elektrikli yan aynalar ve ön/arka camlar, gövde rengi tamponlar, aynalar, kapı kolları ve yan çıtalar gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

Ocak ayı satış kampanyası kapsamında 36 bin 430 TL'den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla bayilerde yerini alan Fiat Linea'nın Via donanımlı versiyonları, 1. 4 litre 77 HP benzinli ve 1.3 litre 95 HP ile 1.6 litre 105 HP'lik dizel motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor.

Fiat Linea Via Donanım Paketiyle Bayilerde!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Otomobil Fiat Linea Via Donanım Paketiyle Bayilerde! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü ABD'li Citi'den gümüş ve altın fiyatlarında yükseliş tahmini! Rekor gelebilir İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı 8 aylık kızı 7. kez ameliyat olan Sinan Özen, son durumu anlattı: Mecalimiz kalmadı