Fiat'tan 18 Bin TL'ye %0 Faizli Kredi Kampanyası! - Son Dakika

Fiat'tan 18 Bin TL'ye %0 Faizli Kredi Kampanyası!

07.09.2012 16:57
Fiat'tan 18 Bin TL'ye %0 Faizli Kredi Kampanyası!, System.String[]

Türkiye'nin tercihi Fiat Linea alacaklara, Eylül ayında da KDV yok!

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Eylül ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir otomobil almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Yeni Fiat Linea ve Fiat Linea Classic modellerinde "KDV Bizden" diyen Fiat Türkiye, farklı modellerinde nakit alımlarda farklı oranlarda indirim yaparak % 15'i aşan avantajlar sunmasıyla ön plana çıkıyor.

Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans'tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlamaya devam ediyor. Eylül ayı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 18 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarında 18 aya varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Fiat Türkiye, geçtiğimiz ay büyük ilgi gören satış kampanyasını, Eylül ayında da sürdürerek 30 Eylül tarihine kadar avantajlı satın alma koşulları sunmaya devam ediyor. Nakit alımlarda % 15'i aşan indirimler yapan Fiat Türkiye, Yeni Fiat Linea ve Fiat Linea Classic modellerinde " KDV Bizden" diyerek müşterilerine önemli avantajlar sağlarken, bir yandan da başta Yeni Fiat Punto olmak üzere farklı modellerinde farklı peşin alım indirimleriyle dikkat çekiyor. Bununla birlikte kredi kullanma ihtiyacı duyan müşterileri için kolaylıklar sunmaya devam eden Fiat Türkiye, Fiat Finans kanalıyla 18 bin TL'ye 18 aya varan vade imkânıyla % 0 faizle kredi ayrıcalığı sunuyor. Bununla birlikte 30 bin TL'ye kadar 3 yıl vade ve % 0.75 faizle kredi kullanabilme imkânı da Fiat'ın otomobil modellerine yönelik Eylül kampanyası kapsamında yer alıyor.

Fiat'tan 18 Bin TL'ye %0 Faizli Kredi Kampanyası!

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Fiat'tan 18 Bin TL'ye %0 Faizli Kredi Kampanyası! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot