Fiat'tan Eylül Kampanyası - Son Dakika

Fiat'tan Eylül Kampanyası

07.09.2012 15:58
Fiat'tan Eylül Kampanyası, System.String[]

Fiat Türkiye, geçtiğimiz aylarda ilgi gören satış kampanyasını eylül ayında da sürdürerek, 30 Eylül tarihine kadar avantajlı satın alma koşulları sunmaya devam ediyor.

Fiat Türkiye, geçtiğimiz aylarda ilgi gören satış kampanyasını eylül ayında da sürdürerek 30 Eylül tarihine kadar

"avantajlı" satın alma koşulları sunmaya devam ediyor.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, nakit alımlarda yüzde 15'i aşan indirimler yapan Fiat Türkiye, Yeni Fiat Linea ve Fiat Linea Classic modellerinde

"KDV Bizden" diyerek müşterilerine avantajlar sağlarken, başta Yeni Fiat Punto olmak üzere farklı modellerinde farklı peşin alım indirimleri sunuyor.

Kredi kullanma ihtiyacı duyan müşterileri için kolaylıklar da sunan Fiat Türkiye, Fiat Finans kanalıyla 18 bin liraya 18 aya varan vade imkanıyla yüzde 0 faizle kredi ayrıcalığı tanıyor.

Ayrıca 30 bin liraya kadar 3 yıl vade ve yüzde 0,75 faizle kredi kullanabilme imkanı da Fiat'ın otomobil modellerine yönelik eylül kampanyası kapsamında yer alıyor.

Muhabir: Hasan Arslan

Yayıncı: Hülya Ertan - İSTANBUL

Fiat'tan Eylül Kampanyası

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Fiat'tan Eylül Kampanyası - Son Dakika


Son Dakika

Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Lig'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı