Fidel Castro'nun Torunu, Lüks Hayatıyla Halkı İsyan Ettirdi - Son Dakika

Fidel Castro'nun Torunu, Lüks Hayatıyla Halkı İsyan Ettirdi

06.01.2019 18:17

Sosyalist Fidel Castro'nun torununun, araba, yat ve lüks giyim markalarına merakı Küba halkını isyan ettirdi.

Küba devrimin önderlerinden olan Fidel Castro'nun torunun hayatı, Küba halkı tarafından tepki ile karşılandı. Sosyalist dedenin marka elbiseler giyen torunu, sevgilisi ile beraber gittiği Meksika, İspanya gibi ülkelerden de fotoğraf atmayı ihmal etmedi.

LÜKS HAYATI KÜBA HALKINI SİNİRLENDİRDİ

Komünizmin ile yönetilen Küba, sosyalist devrimin liderlerinden olan Fidel Castro'nun torunu tartışmalara neden oldu. Sosyalist dedeni kapitalist torunu görünümünde sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Castro'nun torunu Tony Castro, lüks hayatı ile fakir Küba halkının sinir uçlarına dokundu. Sosyal medya hesabından gezdiği ülkelerden fotoğraflar atan tekne ve lüks otomobillerden inmeyen torun Castro, halkın tepkisi ile karşılaşınca paylaşımlarını silmek zorunda kaldı. Sosyalist dedenin marka elbiseler giyen torunu sevgilisi ile beraber gittiği Meksika, İspanya gibi ülkelerden de fotoğraf atmayı ihmal etmedi.

KOMÜNİZM'İN ZENGİN ÇOCUKLARI

ABD ambargosu ve açlıkla başa çıkmaya çalışan Küba halkı, Tony Castro'nun ülkede yoksulluk hakimken lüks hayat yaşamasına tepki gösterdi, dedesinin ondan utanacağını belirten mesajlar attı. Küba halkı tepki olarak 'Komünizm'in Zengin Çocukları' etiketi ile torun Castro hakkında onlarca yorum yapıldı.

Fidel Castro'nun Torunu, Lüks Hayatıyla Halkı İsyan Ettirdi

Son Dakika Dünya Fidel Castro'nun Torunu, Lüks Hayatıyla Halkı İsyan Ettirdi - Son Dakika Dünya

YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Aliyev, "Ermenileri iti kovar gibi kovuyoruz" demişti! Azerbaycan, yerli kamikaze İHA'sına "İti Kovan" adını verdi Ünlü oyuncu Natalie Portman, arkadaşlarıyla birlikte kadın futbol takımı kuruyor Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın ilk bebekleri dünyaya geldi ABD seçimleri öncesi Trump'ın avukatının otel odasında çekilen görüntüleri deprem etkisi yarattı Tuba Ünsal'ın ekonomik alışverişi! Çocuklarına 10 TL'den tişört, 80 TL'den ayakkabı aldı Para karşılığı birlikte olmak için anlaştığı kadın ve çetesi, inşaat işçisine kabus yaşattı