FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir - Son Dakika

FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir

23.10.2020 13:56

Ligin şampiyonluk adaylarından Beşiktaş'ın, eski oyuncularının alacakları için FIFA'ya başvurmaları nedeniyle ocak ayında transfer cezası alabileceği iddia edildi.

Beşiktaş FIFA'da bulunan dosyaları nedeniyle ocak ayında transfer yapamayabilir. Takımdan ayrılan Karius, Ruiz ve Rebocho'dan sonra Elneny ve Diaby'nin de Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etmesi nedeniyle kulübün transfer yapamama cezası alabileceği iddia edildi.

DAVALARIN SONUCU BEKLENİYOR

FIFA'nın Beşiktaş'a Avrupa Kupaları'nda oynama ve transfer izni verdiği ama ocak ayında FIFA'da beklenen bu dosyaların çözümlenmemesi durumunda bu kez cezanın verilebileceği öğrenildi.

MARŞ YÜZÜNDEN DAVA AÇILDI

2008 yılında yayımlanan "Asi Ruh Çarşı" adlı belgeselde yer alan "Haydi Kalk Ayağa Yürü Güneşe" adlı eserin söz yazarı Mustafa Güney, Beşiktaş Spor Kulübü'ne 31 bin TL'lik tazminat davası açtı.

Güney, İstanbul Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi'ne açılan davada eserin bestecisinin de kardeşi Erdal Güney olduğunu belirtti.

(Takvim)

FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir

Son Dakika Spor FIFA'daki dosyaları nedeniyle Beşiktaş ocak ayında transfer yapamayabilir - Son Dakika Spor

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Erdoğan'dan "Artan korona vakaları sonrası yeni tedbirler gelecek mi?" sorusuna yanıt İstanbul'daki toplantıya çağrılmayan İmamoğlu suskunluğunu bozdu: Büyük nezaketsizlik Son dakika: Kayseri'deki bombalı saldırının faili PKK'lı terörist Irak'ta yakalanıp Türkiye'ye getirildi Son Dakika! Sağlık Bakanı Koca, İstanbul'daki pandemi toplantısına çağrılmayan İmamoğlu'yla görüşecek Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim Ermeni komutan cepheden kaçan askerlerini ikna etmeye çalıştı: Görevinize devam edin Rus otel sahibi 15 kişilik grupla basıp kiracısına işkence yaptı Konya-Antalya yolunu 26 km daha kısaltacak tünelde sona geliniyor