FIFA Genel Sekreteri, TFF Standı'nı Ziyaret Etti - Son Dakika

FIFA Genel Sekreteri, TFF Standı'nı Ziyaret Etti

26.11.2012 23:30
FIFA Genel Sekreteri, TFF Standı'nı Ziyaret Etti, System.String[]

24 Kasım'dan beri devam etmekte olan Soccerex Uluslararası Fuarı'nın konuklarından FIFA Genel Sekreteri Valcke, TFF standını ziyaret etti.

24 Kasım'dan beri devam etmekte olan Soccerex Uluslararası Fuarı'nın konuklarından FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke, Türkiye Futbol Federasyonu'nun fuarda açmış olduğu standı ziyaret etti.

TFF Standı'nı ziyareti sırasında TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Genel Sekreteri Prof. Dr. Emre Alkin ve TFF yetkilileri ile hem 21 Haziran-13 Temmuz 2013 tarihlerinde Türkiye'de düzenlenecek olan FIFA U20 Dünya Kupası hem de TFF'nin diğer aktiviteleri ile ilgili konularda görüşmelerde bulundu.

Valcke, bu görüşmelerin ardından FIFA U20 Dünya Kupası resmi maskotu "Kanki" ile de fotoğraf çektirdi.

FIFA Genel Sekreteri, TFF Standı'nı Ziyaret Etti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor FIFA Genel Sekreteri, TFF Standı'nı Ziyaret Etti - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Prim borçları nedeniyle emekli olamayanlara büyük fırsat! Yapılandırma için 2 ayınız var Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu