Fifa: Kadir Has Stadı Her Şeyi ile Hazır - Son Dakika

Fifa: Kadir Has Stadı Her Şeyi ile Hazır

06.01.2012 13:22
Fifa: Kadir Has Stadı Her Şeyi ile Hazır, System.String[]

Türkiye'de 2013 yılında düzenlenecek U20 Dünya Kupası için FİFA tarafından aday şehirlerde yapılan incelemeler sonucunda, organizasyona en hazır tesisin Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı olduğu ve herhangi bir düzeltici işleme gerek olmadığı tespit edildi.

Türkiye'de 2013 yılında düzenlenecek U20 Dünya Kupası için FİFA tarafından aday şehirlerde yapılan incelemeler sonucunda, organizasyona en hazır tesisin Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has Stadı olduğu ve herhangi bir düzeltici işleme gerek olmadığı tespit edildi. Organizasyon Komitesi Başkanı İnaki Alvarez'in başkanlığında 15 kişiden oluşan FİFA heyetinin 30 Kasım 2011 tarihinde Kadir Has Stadı'nda yaptığı teknik gezi ve incelemelerin ardından oluşturulan sonuç raporunda, stadın heryönüyle uluslararası futbol organizasyonlarına hazır olduğu ve herhangi bir düzeltme çalışmasına gerek olmadığı vurgulandı. 3 Ocak 2012 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne raporla birlikte gönderilen teşekkür yazısında da ayrıca, Büyükşehir Belediyesi'nin imzaladığı evsahibi şehir sözleşmesinin, bu organizasyonun ülkemizde düzenlenecek olmasına çok büyük katkı sağladığı ve Kayseri'nin mükemmel bir evsahibi olacağı ifadelerine yer verildi.

Fifa: Kadir Has Stadı Her Şeyi ile Hazır
Fifa: Kadir Has Stadı Her Şeyi ile Hazır

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Fifa: Kadir Has Stadı Her Şeyi ile Hazır - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'nun skandal karikatürüne Türkiye'den tepki yağıyor: Şiddetle kınıyoruz Charlie Hebdo'dan yine çirkin provokasyon! Erdoğan üzerinden Peygamberimizi ve İslam'ı hedef aldılar Trump'tan Dağlık Karabağ çıkışı: Ateşkesin bozulduğunu görmek hayal kırıklığı Salgın nedeniyle Sakarya'daki tüm hastanelerde acil olmayan ameliyatlar durduruldu Ünlü model Emily Ratajkowski çırılçıplak hamilelik pozu verdi Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Karşılıklı boykot uygulayan Türkiye ve Fransa'nın ekonomik ilişkileri ne boyutta? Dikkat çeken rakamlar Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz