'Figaro'nun Düğünü' Yeniden Sahneleniyor - Son Dakika

'Figaro'nun Düğünü' Yeniden Sahneleniyor

26.11.2012 12:17
'Figaro'nun Düğünü' Yeniden Sahneleniyor, System.String[]

günümüze uyarlayarak daha da eğlenceli hale getirdiği, ünlü besteci W.A.Mozart'ın bu komik operası Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından sahneleniyor.

Rus rejisör Alexander Titel'in

günümüze uyarlayarak daha da eğlenceli hale getirdiği, ünlü besteci W. A. Mozart'ın bu komik operası Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından sahneleniyor.

Kadın erkek ilişkilerine modern bir yorum getiren eserin gerçekleşecek temsiline Antalya protokolünün yanı sıra Devlet Opera ve Balesi Genel Müdür ve Genel Sanat Yönetmeni Prof. Rengim Gökmen'de katılacak.

Eser 27 Kasım'da Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde seyirci ile buluşacak.

Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçılarının olağanüstü performanslarıyla sahnelenen operada orkestrayı İtalyan Şef Gaetano Soliman yönetiyor. Gecede

Figaro'yu Umut Tarık Akça, Kont Almavia'yı Serhat Konukman, Kontes'i Nurdan K. Aydın canlandıracak. Aslı Ayan 'Susanna', Ebru Kaptan 'Cherubino', Medine Tuganova 'Marcelina' rolünde izleyici karşısına çıkacaklar. Eserde 'Bartolo' rolünde Engin Suna 'Basilio'da

Devrim Demirel, 'Don Curzio' da Metin Yakar, 'Barbarina'da

Heyecan Gizem Ceylan, 'Antonio'da Taner Ölçen sanatseverlerle buluşacak. - ANTALYA

'Figaro'nun Düğünü' Yeniden Sahneleniyor
'Figaro'nun Düğünü' Yeniden Sahneleniyor
'Figaro'nun Düğünü' Yeniden Sahneleniyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel 'Figaro'nun Düğünü' Yeniden Sahneleniyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İtalyan teknik direktör Marcello Lippi, kariyerini sonlandırdı Adidas, koronavirüs döneminde değer kaybı yaşayan Reebok'ı satacak 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş 150 kişiyi koronaya kurban veren kentimizde tedbirlere uyulmaması korkutuyor Kızı Şeyma'yı öldüren babaya, ağırlaştırılmış müebbet 11 yaşındaki kız çocuğu, kendisine cinsel istismarda bulunan kişi serbest kalınca canına kıydı İzmir'de yolun ortasında kadını döven şahsa kimse müdahale etmedi! Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!