Fight Club 2, 2015'te Geliyor - Son Dakika

Fight Club 2, 2015'te Geliyor

22.07.2014 20:14
Fight Club 2, 2015'te Geliyor, System.String[]

Chuck Palahniuk, Fight Club 2'yi yazmaya başladı.

Emre Çetinkaya - -

Chuck Palahniuk'un 1996 yılında yazdığı ve 1999 yılında David Fincher tarafından aynı isimle sinemaya da uyarlanan 'Fight Club', hala dünyanın en iyi filmleri arasında gösteriliyor. Bu efsanenin yaratıcısı Palahniuk ise Fight Club efsanesini unutturma niyetinde değil.


Çünkü yazar Fight Club (Dövüş Kulübü) filmine esin olan aynı adlı kitabının ikincisini yazmaya başladı. Ancak şu an için bunun da filminin çekilip çekilmeyeceği belli değil. Belirtilene göre Palahniuk, illüstrasyonları Cameron Stewart tarafından yapılan 2015'te başlayacak 10 sayılık bir seri yazacak.


Öte yandan Fight Club 2, geçmiş ve gelecek arasında gidip gelecek. Orijinal kitabın sonundan itibaren 10 yılı ele alacak olan Palahniuk, ana karakterle problemli Marla Singer'ı evlendiriyor ve çiftin Junior adında 9 yaşında bir oğlu oluyor.


Bakalım Fight Club 2, ilki gibi çok beğenilecek ve filmi çekilecek mi?
Emre Çetinkaya - Teknokulis : http://www.teknokulis.com
Fight Club 2, 2015'te Geliyor

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Fight Club 2, 2015'te Geliyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı seçildi Şişli'de ünlü bir otelin camından düşen kadın yaralandı Merkez Bankası'ndan zorunlu karşılık kararı! Oranlar değişti Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı İstanbul'da tedirgin eden görüntü! Cenazeler otobüsle taşındı