Son Dakika Haberleri: Fikret Orman: Medel'in Lakabı "Pitbull" Ama Melo'ya Göre Daha Efendi

Fikret Orman: Medel'in Lakabı "Pitbull" Ama Melo'ya Göre Daha Efendi

3 ay önce

Gary Medel'in imza töreninde konuşan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Melo ile Medel'in lakaplarının "Pitbull" olmasına dikkat çekerek, "İkisinin de lakabı aynı Medel, Melo'ya göre daha efendi." dedi.

Beşiktaş Şilili yıldız  Gary Medel'i kadrosuna kattı. Üç yıllık anlaşmaya imza atan Medel için düzenlenen imza töreninde  Beşiktaş Başkanı  Fikret Orman da yer aldı. Medel'in transferi hakkında konuşan  Fikret Orman,  Galatasaray'ın eski yıldızı  Felipe Melo'ya da göndermede bulundu.

"MELO'YA GÖRE DAHA EFENDİ"

Medel'i uzun süredir takip ettiklerini belirten  Fikret Orman, "Kendisi de biz de çok istedik. Bugün de imzayı attık. Bu transferde payı olan oyuncumuz Medel ve kıymetli eşine hayırlı olsun diyorum. Transfer komitesine de teşekkür ediyorum" dedi.  Galatasaray'ın eski orta saha oyuncusu  Melo ile Medel'in lakaplarının aynı olduğuna dikkat çeken  Fikret Orman, "Medel'in lakabı da pitbull ama Medel,  Melo'ya göre daha efendi. '12 numarayı istiyorum.' dedi. Taraftarla ilişki de iyi olacaktır" ifadelerini kullandı.

Transfer ile ilgili soruları da yanıtlayan  Fikret Orman, şunları söyledi:

"SATIŞ YAPACAĞIZ"

"Beşiktaş'ta transfer bitmez. Bizim için enteresan şeyler olabilirse de olabilir. Orkan yatırım transferiydi.  Gökhan Töre sakatlandığı için de Lens geldi. Ana hedefimiz üç transferdi. Takım kadrosu geniş ve oynamayan oyuncuları değerlendirmemiz lazım. Biraz satış yapacağız. Kadromuzda yabancı sayısı fazla ve forma şansı bulamayan oyuncuları kiralama ve satmamız lazım. Her mevkide de iki 11 çıkabilecek kadrosu var ama transfer her an her şey olabilir. Vida için nazik sorunuz için teşekkür ederim."


Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı